Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 természetfeletti erők,...

Sims 3 természetfeletti erők, évszakok, szigetvilág miért nem?

Figyelt kérdés
Megvan a leszáll az éj,és az egyetemi évek kiegészítő letöltve.Aztán ráakartuk tenni a termfeletti erőket,de nem ment,mert nem kompatibilis(azt hiszem).Majd az évszakokat sikeresen letöltöttük,és azt írta ki,hogy nem kompatibilis,de elindult,majd úgy negyed óra múlva leállt,és újra kiírta,h nem kompatibilis.És ugyanezt a szigetvilágnál megcsinálta,de ott még el sem lehetett indítani.Ez miért van?Az NCore-ról tölti le a bátyám,mert én nem értek hozzá.Honnan tudjam,h melyik való hozzá?Mit lehet csinálni,mert én az évszakokat akarom.És a bátyám mondta,hogy kérdezzem meg az egyik ismerősömtől,aki ért a sims letöltéshez (egy ilyen sincs),hogy ő hogy szokta.Szóval nekem az ilyen letöltéseket megkéne tanulnom,de nem értek hozzá.A válaszokat előre is köszönöm. :)

2013. jún. 24. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Passssz. Én amit tanácsolni tudok, töröld le teljesen, tedd fel a sima sims 3 mat, majd szed le és tedd fel a super patchot és utána tedd fel a kiegészítőket amiket akarsz,a lényeg, hogy utoljára ezt a szigetvilágost tedd fel és csak annak a crackjét másold át és használd.
2013. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,mi az a patch-os program?
2013. jún. 24. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] ez a mostani super patch
2013. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, és ez mit tud ez a program?
2013. jún. 25. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Szóval ez perpillanat a 1.55 ös superpatch a lényege az összes javítás/update ami kijött a játékra tartalmazza, azért is 1.3 giga. Így nincs meghibásodást mikor feltelepítesz egy kiegészítőt nem talál problémát. Természetesen kijöhetnek új updatek ezért a jővőben nem árt nézegetni a fórumot pl ezt: [link]


Mivel napokban jött ki a szigetvilág biztosan fog kijönni még javítás, de elég csak azt leszedni nem kell az egészet.

2013. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hát én nem értek hozzá, de lehet az lesz,h a kiegészítőket leszedem és felrakom,csak az egyetemes nélkül.Vagy majd megveszem a kiegészítőket...Na jó,nem,mert nagyon drágák,úgyhogy elszenvedek vele valahogy.Bár azt se tudom,hogy megy ez a patch-os dolog. Még valaki,ötletek???
2013. jún. 25. 17:57
 7/8 anonim válasza:
tölsd le a complett editiontkicsit laggol de, az összes régi kiegészítő bennevan
2014. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsoóc válasza:
sorrendbe kell fölrakni a kiegészítőket :) ha összevissza teszed föl, nem fog indulni. töröld le az összeset és sorrend szerint telepítsed, majd a legvégén crackeld meg.
2014. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!