Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek olyan fejlődős...

Ismertek olyan fejlődős MMORPG játékokat (mint pl a Metin2) amelynek a játékstílusa hasonló a GTA-hoz, vagy esetleg western (az ilyen metin, wow stb stílusú, "misztikus" játékoktól hányingerem van)?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Westernt nem tudok, de GTA szerű az APB Reloaded. Steamről le lehet tölteni.
2013. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xKakashix ***** válasza:
Próbáld ki a Tera Online-t ha viszi a géped. Nem rég lett ingyenes 28 Gb a játék viszont nagyon szép grafikája van nekem nagyon bejött.
2013. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xKakashix ***** válasza:

Ja félreolvastam kicsit látom, hogy te az ilyeneket nem szereted xD

Sebaj azért nézz róla egy vidit annyit megér, aztán még az is lehet hogy tetszeni fog :)

2013. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Wildstar ez valami sci-fis western féleség
2013. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te miről beszélsz a wildstar még ki se jött te köcsög olyat mondjál neki amivel tud játszani száradj meg a napon. Tera online megérhet egy próbát tudom h nemszereted az olyanokat de hidd el nem csalódsz benne vagy még ott van a vindictus eu bár annak is húzós a gépigénye vagy esetleg fallout new vegas annak elég western feelingje van na csá.
2013. nov. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!