Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pumt2, Metin2mester, Metin2Gen...

Lizuuush. kérdése:

Pumt2, Metin2mester, Metin2Genesis, SOmt2 közül melyik a legjobb metin2?

Figyelt kérdés
Pumt2, Metin2mester, Metin2Genesis, SOmt2 melyik az amelyik nem sé-re alapul? vagy is nem csak sé-ért lehet venni a best vérteket.

2013. jún. 24. 22:14
 1/5 Felr ***** válasza:

----->Mindegyik egy pénzéhes szerver.Szóval mindegyik a sé-n alapul

Egyik se jó.

Beképzeltek nehéz fejlődni.

A metin már lejárt játék, öreg monoton.

Ha MMORPG-t akarsz játszani akkor nézz egy WoW-ot vagy hasonlókat.

2013. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rafikesz ***** válasza:
hát, az említettek közül 3 szerón játszottam, mind1ik sé orientált, de talán az m2m-ben lehet leginkább sé nélkül megélni... ott vannak jó farm lehetőségek, yangból bármit meg tudsz venni (yangból tudsz venni sé-t másoktól, legálisan akár). Persze igazi pénz befizetése nélkül itt is nehezebb fent maradni, de fent lehet, csak többet kell farmolni.
2013. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jah oksi köszii :)
2013. jún. 25. 16:24
 4/5 [U]n[N]ame:D válasza:

Szeva Hát annyira nem is tudom Pumt2- is jó csak este nincsenek playerek Metin2mester sem rossz

de én ajánlom a EWMT2-T

2013. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az ewmt2 a legjobb mert megujitották az optokat is meg magátol optol probáld a legjobb és 300lvl ig kell fejlödni az ewmt2 ig ha jol tudomja meg könnyen lehet fejlödni meg lehet sét felrakni pénzel meg ilyesmi meg emberektöl is lehet venni ojan 3 platina asszem az 200 aranyláda ja ha kell kari neked tudok adni olyan 155 karit remélem Segitettem
2015. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!