Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftba, hogy tudok menni...

Minecraftba, hogy tudok menni a haverommal túlélő módba?

Figyelt kérdés
Olyan szeretnék,hogy a haverommal minecraftozni(mestermc)multiba úgy,hogy elmenti amit csináltunk és másnap is lehet folytatni?Kell csinálni valamelyikünknek saját szervert?Ha igen,hogyan?Sőt az még jobb lenne ha szerver lenne és 3-an is tudnánk menni:)

2013. jún. 25. 12:18
 1/5 sasikaa ***** válasza:
Szerinem érdeklődj a MesterMC-nél, hogyan tudnátok bérelni szervert. Pénzbe kerül, készülj fel. Akkor tutti hogy fog menni a dolog. Vagy próbáljatok meg saját szervert csinálni saját gépen, de ahhoz erős gép és NET kell. Nem tudok benne segíteni, nézz utánna YouTube-on!
2013. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mestermc most nem akar belépni ezért a coolcraftot vagyok most amúgy net az elég erős és amúgyis csak 3-an lennék szóval szerintem nem nagyon terhelné a gépet a gép meg elég erős.Én csinálnám a szerót a gépem meg:4gb 1333mhz ram intel i3 3.10ghz proci,Amd Sapphire Radeon hd7750 1gb gddr5 128 bit nagyából ami fontos ennyi szóval ezekkel a cucokkal jól viszi csak utána kellene nézzek,hogy csináljak saját szerót.
2013. jún. 26. 10:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi,hogy valamiféle módon meglehet úgy oldani,hogy nem kell nonstop szerófuttatás vagyis elmentse a dolgokat amiket addig csináltunk így aki tudja örülnék ha megosztaná velem:)
2013. jún. 26. 10:52
 4/5 rotes21 válasza:
Csináljatok (ameiteknek jobb a gépe)egy 3 slotos szervert. Nem nehéz és még pénzbe se kerül.Először letöltöd a LogMeIn Hamachi- t és csinálsz egy új hálózatot. A minecraft.net- ről a "Download" menüpont alatt letöltöd a minecraft_szerver.exe- t(802 KB) meg a minecraft_szerver.jar- t (621 KB) És belerakod mindkettőt egy mappába. Elindítod a minecraft_szerver.exe-t és megvárod míg kiírja, hogy "Done" . Akkor beírod az ablak alján lévő sávba, hogy "stop" és bezárod. Akkor belemész abba a mappába ameikbe a 2 file- t raktad és megnyitod a propertites nevű mappát jegyzettömbben. Az "Online- mode"- ot átirod true- ról false- ra, a "PVP"- t is false- ra, a Max- players"- t pedig 3- ra. Bezárod a propertites file- t és elindítod a minecraft_server.exe- t. Megvárod míg kiírja, hogy "done" . Elindítod a minecraft- ot és többjátékosban beírod a szervered IP- jét meg a nevét. Ennyi. rotes21
2013. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii! Ment a zöld kéz !
2013. jún. 27. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!