Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Smite, karakter skin külön is...

Smite, karakter skin külön is lehetséges?

Figyelt kérdés
Játszok a smite nevű játékkal és van egy problémám/kérdésem, "lakatolt"karaktereknek a skinjét külön is meg lehet venni, vagy elősször kötelező az alap skin? PL. : Ymir-Cacodemon -cacodemon skint meglehet külön venni, vagy elősször ymirt kell megvenni? (Ymir nem lakatolt csak most ez ugrott csak be) Szóval meg lehet venni a skint külön vagy nem?

2013. jún. 25. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Már nem kell ,már tudom,hogy az új frissítésben meg lehet venni külön is!
2013. jún. 27. 11:54
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom hogyan érted azt hogy meglehet külön venni mert nem lehet.Az hogy meg tudod venni a skinjét azrt van mert ymir egy alap god és mindenkinek megvan. Am meg a cacodemon-t nem lehet megvenni, majd megkapod ha 30-as vagy
2013. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ymir-t vettem meg ,hanem hades asszem 3.skin-jét...
2013. júl. 2. 17:44
 4/5 anonim válasza:

A 3. skin az szerintem a soul taker (nem néztem meg bocs).

Arra akarok kilyukadni hogy gemes skint lehet hogy tudsz venni (nem említetted hogy favorost vagy gemest).

Am ha akarsz gamelni velem dobj meg egy névvel ;)

2013. júl. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
favorosat,de már mind1 elősszörbeadta 2kört tudtam vele menni,aztán visszadobott normál hades-nak....favort visszakaptam terméészaetesen,szerintem valamilyen bug volt.
2013. júl. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!