Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks játékban...

World of Tanks játékban melyik páncélvadász vonalat lenne érdemes kifejleszteni?

Figyelt kérdés
A X-es szintűekről várnék véleményeket. Személyes tapasztalatokat várok főleg ha lehet. Előre is köszönöm a tanácsokat.

2013. jún. 25. 22:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
Még nem vagyok x-es szintű de szerintem az amerikai ágat érdemes kifejleszteni nekem az jött be a legjobban :)))
2013. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És azon belül melyik? A T110E3-as vagy a T110E4-es ág?
2013. jún. 26. 19:58
 3/16 anonim ***** válasza:

szia.

én az orosz td ágat ajánlom (object 268).

a játék legjobb páncélvadászának tartják.

vagy esetleg a németet tudom ajánlani.

mindet kipróbáltam test szerveren és ezek a legjobbak.

de a francia is jó (szerintem)

nekem az amcsi nem tetszik, szerintem nem jó.

itt egy oldal ahol összetudod hasonlítani őket: [link]

de szerintem majd a következő test szeron próbáld ki őket, és így saját magad tapasztalhatod meg a dolgokat

2013. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi ismerem az oldalt is. Nagyon jó és korrekt, de az nagyon száraz adatok alapján dolgozik legalábbis nekem úgy tűnik és nem feltétlen tükrözi a gyakorlatot. Amúgy én is az Object 268 vonalán gondolkozom leginkább mert csak jókat hallok róluk. Amúgy az Object 263-asról és a brit FV 125b 183-asról tudtok esetleg valamit. (teszt szerón nem játszom mert lassú a netem és sok idő mire lejön :/ )
2013. jún. 27. 07:22
 5/16 A kérdező kommentje:
FV215B 183 :D
2013. jún. 27. 07:23
 6/16 anonim ***** válasza:

szia. én kipróbáltam őket a mostani teszt szeron.

én eleinte mind a kettő orosz td ágat akartam fejleszteni, de ki próbáltam az Object 263-as felé vezető ágat, és borzasztó úgyhogy azt nem ajánlom. én is inkább eladtam a su-100M1-et. (bár az Object 263-az annyira nem rossz, de vannak sokkal jobbak is) igazából eddig erről az ágról csak rosszat hallatom!

viszont a FV215b (183) szerintem egész jó. jó a páncélja, forgó tornyos (bár nagyon lassú), pontos,jó átütő erő, és sebzés, sebessége elfogadható, viszont borzasztóan lassan tölt! (ez a nagy hátránya)

remélem tudtam segíteni.

2013. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igen hasznos tanácsok ezek. Én is a 268-at pedzegetem mert rossz hír nincs róluk (én nem hallottam). Meg hát a 301ezer tp kifejlesztés is árulkodó :D
2013. jún. 28. 15:15
 8/16 anonim válasza:
A német ág elég jó, leszámítva a 10est, mivel ez lett az első 10esem kicsit elment a hangulatom az egésztől, nemhiába mondják a legrosszabb 10es TDnek. Obj268 nagyon jó, de a SU152-t csak arannyal és alapcsővel érdemes használni, ugyanez az ISU ra is amig nincs meg a BL-10. A francia gyors, jol fordul, és revolvertáras, 10 mp alatt lő 3at aztán kb 50mp ujratöltés, de a 3 lövésböl kis szerencsével bármit megölsz ami szembekerül veled.
2013. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szia még egyszer!

az előttem válaszoló miatt írtam még egyszer.

nekem tetszett a német X-es td. (szerintem jó)

viszont én anno a su-152-re kifejlesztettem az ágyukat.

én nagyon megéri! az alap ágyú bár nagyon sokat sebez (700hp) de nagyon pontatlan, és keveset üt át! szerintem már középső löveg (nem tudom fejből a nevét) is sokkal jobb. többet üt át, pontosabb (55m helyet 46m ha jól emlékszem, de lehet hülyeséget írok), igaz hogy kevesebbet sebez, de így is 400hp. ami szerintem nagyon jó. ja és sokkal gyorsabban tölt. szóval már a középső ágyú is sokkal jobb (szerintem)

Üdv Patrik.

2013. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Itt a komplett tech tree: [link]
2013. jún. 30. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!