Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Brothers In Arms 2 Global...

Brothers In Arms 2 Global Front, mi a baj?

Figyelt kérdés
Mivel a Play Áruházban nem tudtam letölteni, mert azt írta, h nem kompatibilis a készülékemmel (Huawei U8655 (Ascend Y200)), ezért leszedtem egy sima APK+DATA packot a netről. Simán flottul ment a játék, csak egyszer, mikor belépek, látom, h nincs ott a Continue meüpont, hanem a New Game van helyette, magyarul elveszett az egész, amit addig csináltam. Baromira idegesítő, mert már kétszer csinálta ezt velem, egy új játék kezdete után kb. 2 nappal elveszik minden. Ez mégis mi a fene, mi lehet az oka? Valakivel már megesett ez? Esetleg tudnátok olyan linket küldeni,ahonnét olyan "verizót" szedtetek le, amivel nektek nem volt ilyen problémátok? Hihetetlen, h egy ingyenes játék után ennyit kell szenvedni, mert nincs benne a teló a játék kompatibilitási listájában.

2013. jún. 26. 09:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Abban az esetben, ha tudtok küldeni linket, akkor olyat, ami normálisan működik a HVGA kijelzővel, mert már egyszer sikerült befürödnöm egy QVGA verzióval :)
2013. jún. 26. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!