Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SIMCITY 2013 DRMLESS CRACKED...

SIMCITY 2013 DRMLESS CRACKED VULPESZEDRA + UPDATE 1.2 nekem nem műlödik (ez tört verzió) megcsináltam mindent ahogy le volt irva és ezt irja mikor futtatnám a szervert (Bőveben lent) Mit tegyek? Akinek van tapasztalata az irja le légyszi .

Figyelt kérdés

-Some needed hostnames do not point to the private server. Check your windows hosts file, otherwise you'll not be able to log in.

-Dummy certificate does not seem to be installed

-Not able to reach the private server, Origin will not be able to login in to.

-Not able to reach the private server, SimCity will not be able to login in to.

ezt irja



2013. jún. 26. 11:59
 1/5 Felr ***** válasza:
44%
Ne is próbáld letölteni. Letöltés biztossá tették a játékot. Max megvenni lehet. Nincs hozzá egy működő crack se.Legalább is nagyon nagyon(további 100 nagyon) kevés van ami működik.
2013. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Utolsó idiota vagy van működő crack és a kérdésre válaszolva amelyik mappaba tetted a szervert jobb kattintás properties és ne legyen kipipálva a read only.Majd rakd fel a certificate-ot amit az extra folderben találsz.
2013. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beregan válasza:
El lehet indítani, viszont az eredeti játékhoz képest nagyon szegényes a felhozatal a tört verzióban. Ha bejön a játék, szerintem vedd meg, megéri. Én is megvettem nemrég. 7k-t megért.
2013. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 andy98 válasza:
2013. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valóban szegényes a felhozatal, de ez annak tudható be hogy ez még csak BÉTA állapotú törés. Hamarosan jön egy update, twitteren lehet követni az eseményeket: [link]
2013. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!