Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen metin2 privát szervert...

Milyen metin2 privát szervert ajánlotok?

Figyelt kérdés

És azon milyen karaktert kezdjek,hol fejlödjek-farmoljak.

SÉ NÉLKÜL.



2013. jún. 26. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Júniusban nemigen találtam sajnos én sem értelmes szervert.. Talán a PVP2-őt elkezdem megint, vagy a PVP RELOADED-et.
2013. jún. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem inkább fejlődős szerver érdekel.
2013. jún. 27. 07:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettőn fejlődni kell elég sokat! :) És pontosan milyen PVM szervert keresel, GF alapút?
2013. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami a legfontosabb,nem muszáj SÉ-t rendelni ahhoz, hogy legyen item-shoppos tárgyad, mert MINDEN kiüthető! Szóval itt nem kell SÉ-zned, hogy legyen belőled valaki.. Ez egy igazán jó szerver... OldMT2 - Az igazi Old school érzés.
2013. jún. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:

S2 gyorsabb, és könnyebb mint S1? :) Melyiket lenne könnyebb elkezdeni a nulláról? :)

2013. jún. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan annyi a szorzó Szerver 2-őn mint Szerver 1-en.

Úgy volt amikor elindult nemrégen, hogy Szerver 2 kicsit lassabb lesz mint Szerver 1, de aztán a játékosok nyomására ez nem így történt. Legalább itt figyelnek is a játékosokra.

2013. jún. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát akkor tök8 hogy melyiket kezdem? :)
2013. jún. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!