Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az eredeti world of warcraft...

ForDavid974 kérdése:

Az eredeti world of warcraft még népszerű játék? A havi előfizetés mennyibe kerül? A kiegészítőket a megjelenés megfelelő sorrendjében kell feltelepíteni? Windows 8-on fut a játék?

Figyelt kérdés
Igaz az a hír hogy a wownak már nincs nagy jövője és hogy kifutó? A kiegészítők ugye a: alapjáték, lick king, cata, panda? Több nincs?

2013. jún. 26. 12:45
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Èn voltam gyerek mikor azzal jâtszottak az osztálytàrsaim, már 20 múltam, elég règi jàték.
2013. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
bar eleg regi jatek nem fog egyhamar meg elavulni, es ha jol tudom meg 2 kiegeszitot igertek a fejlesztok
2013. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Csiß ***** válasza:

Alap,BC,LK,Cata,Mop - ebben a sorrendben kell telepíteni :P

Szerintem nem kifutó a játék.Tény,hogy a jelenlegi kieg nem a legjobb de el lehet ütni az időt benne.Valószínűleg futni fog win8-on.

2013. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítségeket!

És ha a World of Warcraft Battlechest kiszerelést veszem, akkor még pluszban meg kell vennem a catát és a pandát hogy teljes legyen a játék...? mert abban a csomagban benne van a z apal és lick king és még a havi majd....

2013. jún. 26. 20:09
 5/27 Csiß ***** válasza:
Igen meg kell venni a másik 2 kieget.Érdemes figyelni mert mostanában elég sokat akciózik a blizzard.Olyankor bagóért meg lehet venni az egész játékot.
2013. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


És egyébként hallottam hogy nagyon sok szerver van, melyik szerveren van a legtöbb magyar...? Esetleg valaki tudna majd a játékban segíteni nekem...? Melyik a legnépszerűbb szerver?

2013. jún. 27. 00:18
 7/27 Csiß ***** válasza:
Talán a ragnaros (pvp) vagy arathor (pve) szerveren van a legtöbb magyar.
2013. jún. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 27. 10:57
 9/27 anonim ***** válasza:
8000-8500Ft két hónapra attól függ hol veszed a gamecardot. A TBC-t kihagytad az volt az első kiegészítő. Elég csak a pandát feltenned, felpatcheli és játszhatsz. 2004-es döntse el mindenki, hogy régi vagy nem régi neki.
2013. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Na akkor mi a sorrend? :D
2013. jún. 27. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!