Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen a gépen elfut a bad...

Ezen a gépen elfut a bad company 2?

Figyelt kérdés

proci:Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T3200 @ 2.00GHz


RAM:2 gb


integrát vidi kártya:Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family 796MB grafikus memória


ha nem futna el nincs vmi mod amivel le lehet vinni a gépigényét



2013. jún. 26. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
intel vga-val ha el is indul bugos és/vagy akadozik érdemes beszerezni egy normális videokártyát, vannak használtpiacon nem drága de jó karik
2013. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de laptopom van sajna
2013. jún. 26. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nekem 2,5 GHz-en i3-as procival laptopon elég gyengén fut, a leggyengébb beállításokkal is...
2013. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

hát nem sokat, de remélem tudok segíteni

2013. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha laptopp akkor bukta laptopból jó drága kell játékra haverom vett 300000 forintos laptopot játékra....próbáltam lebeszélni de megvette....és hát nagy bf3-as ként elsőnek elindította és hát fHD -ban mediumon nem volt képes normálisan vinni a multit pedig sztem a multi nem kiván akkora gépet
2013. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!