Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreasban hogyan...

GTA San Andreasban hogyan lehet lowrider autót szerezni?

Figyelt kérdés
Küldetéshez kell

2013. jún. 26. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
pár éve toltam vele már nem emlékszem mennyi pénz kell hozzá de kell valamennyi .csóürsz egy kocsit beviszed a tuning műhelybe(barna csavarkulcs azzem a jele) és ott tudod megcsinálni hogy"pattogjon"
2013. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xKakashix ***** válasza:
Jaja a legelső tuninghely amit megkapsz ott csak ilyeneket tudsz tuningolni. Egyébként meg jelzi valahogy a térkép.
2013. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
valamiért a tuning garázs nem nyilik ki.:(
2013. jún. 26. 17:44
 4/8 xKakashix ***** válasza:
Akkor vagy nem lowrider autót vittél, vagy nem tom xD
2013. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem olyankor egy másik szigeten lévő tuning-garázsnál próbálkozni, de nem biztos
2013. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen csak lowrider autót lehet bevinni

megismerni őket:alacson amerikai 70-es évekbeli dizájnnal rendelkező hohsszú kocsik. itt a lista: [link]

2013. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso kapja a zöldet, a városban minden második kocsi lowrider, függetlenül a hidraulikától :D
2013. jún. 28. 09:16
 8/8 xKakashix ***** válasza:

és én mé nem ez nem ér! xD

Amúgy nekem az a lowrider pick up féleség volt a kedvencem azt nagyon fa**án meg lehetett csinálni :D

2013. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!