Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent az hogy PVP. Net...

Mit jelent az hogy PVP. Net Patcher Kernel nem válaszol a LOL-nál? és mi a teendő?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

LOL fórumon találtam, angol tudás nélkül is érthető. Működik.


Go into your League of Legends folder in C:/Riot Games

Open up the "RADS" folder.

Open up the "Projects" folder.

Open up the "lol_air_client" folder.

Open up the "releases" folder.

Open up the folder that's in there. It changes every patch, but contains the same stuff.

Delete the two files named "S_OK" and "release manifest"

Open up the "deploy" folder.

Delete the "logs", "META-INF", "lol.properties", and "LoLClient.exe"

Restart your Patcher.

It will repatch the recent patch you had just downloaded.

This will usually fix it. If not I suggest trying to do a repair from the patcher's options. It takes from 10-20 minutes.

2013. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Üdv!

Ami azt illeti nekem nem működött azután sem,hogy megcsináltam az előttem szóló válaszban lévő lépéseket.

Azonban megtaláltam a megoldást és már működik. :)

(ezen az oldalon ha érdekelne valakit de azért leírom: [link] )


The first and most common solution is to force the patcher to repatch itself. You can do this by deleting this folder:

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher

Szóval először töröld ezt a lol_launcher fájlt. Ezek után pedig én csak annyit csináltam,hogy jobb klikk a játék ikonjára és Futtatás rendszergazdaként és elindult. Remélem tudtam segíteni és működni fog a hasonló problémákkal küzdőknek is. ;)

2014. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!