Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles játék: nem...

Csábításból jeles játék: nem tudom hogyan kell. Rndiruhánál elakadtam. Hogyan kell? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Elhívott sétálni Ken. Nem tudok bemenni a gimibe, mert mutat egy ruhaösszeállítást és gondolom rá kell menni alatta a ,,jóváhagyás,, gombra. Nem csinál semmit, ha rákattintok. Rosszul csinálom? Pedig van 60 Ft-m. Segítsetek, ha tudtok!!

2013. jún. 27. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
kattints előbb a szettre, utána jóváhagyás.
2013. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, végre sikerült!!!!! :)
2013. jún. 27. 22:32
 3/6 A kérdező kommentje:
még az lenne a kérdésem, hogy a játékoknál a lakásomban mi a lényege a flowerpawer játéknak? hogyan lehet akciópontokat nyerni? hogyan kaparjam le a margaréta szirmait????
2013. jún. 27. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A margaréta szirmait nem tudod lekaparni.

Az kb olyan mint "a szeret nem szeret" szirom letépkedős játék.

Rákattintasz valamelyik szirmára és vársz h az összes letépődjön. Ha szerencséd van a végén akk olyan lehetőség jön ki pl"Szenvedélyesen szeret v Bolondulásig szeret", ezeknél több akciópontot kapsz.

De pl az "egyáltalán nem szeret"-nél semmit

2013. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
továbbhaladtam a 2.epizódba. hol tudom kiválasztani a nekem tetsző klubot?
2013. jún. 28. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
a folyosón az igazgatónő megfogja kérdezni
2013. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!