Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyikek névszerint a legizgal...

Melyikek névszerint a legizgalmasabb, legjobb játék (ok) amivel eddig játszottatok?

Figyelt kérdés
Nekem a Call Of Duty széria,Slender man Shadow,Slender The Attival,Left 4 Dead 1-2,... (sorolhatnám estig...) De Nektek mi volt, mi most? Vagy is legalábbis melyik? Névszerint? Kíváncsi lennék rá, meg még gyűjtök is :D
2013. jún. 28. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Számomra az assassin's creed sorozat az, amelyik a legjobban magával ragadott, főleg a történet miatt, de a kedvenc játékaim, amiket többször is végig játszottam azok a Fallout 3 és Fallout New Vegas.
2013. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Portal 1-2, Crysis 1-2-3 + warhead, Amnesia: The Dark Descrent, Cod, (Minecraft se rossz), GTA, Team Fortress 2 (még a régi frissitésnél, mikor nem volt csere stb. amitöl sztem most nem izgalmas annyira a játék), Spore, splinter cell conviction.

Ennyi jutott hirtelen eszembe :D.

2013. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. ik vagyok, meg a Doom is :D.
2013. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Prince of Persia

Beyond Good & Evil

2013. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néztem róluk videókat,egyebeket ezek tényleg jók ezek a játékok. Csinálok 1 listát azt leszedem őket :D Köszi,jöhet még válasz.
2013. jún. 28. 17:49
 6/7 Hungaryas válasza:

Próbáld ki az Age of Empires III-at is, nagyon jó stratégiai játék, jó grafikával.

Mellesleg a Minecraftot is megnézheted, én imádom, vagy GTA San Andreas, amit sokan megunnak talán, de ha multipalyerezel valami RPG szerón és teli módolod a játékot, hidd el nem uncsi :D

De ha szeretsz kockulni akkor Metin2, WoW és Minecraft :)

2013. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A GTA San Andreast ismerem, meg a Minecraftot is. Az Age Of Empiresről most néztem egy videót és egész jó! Metin 2 nem nagyon jön be de mint például a The Elder Scrolls Skyrim olyanokig még bejön de az annál lézeresebb meg ilyen modernebbek azok már nem. Köszönöm Mindenkinek! Jöhet még válasz aki látja! :D
2013. jún. 29. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!