Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » "Sims szakértők" mi történhetett?

"Sims szakértők" mi történhetett?

Figyelt kérdés
Az egyik karakterem relaxált,és mikor a relaxalast ki x-eltem,hogy menyjen és tegyen másvalamit,nem mozdult.Azóta csak fekszik,és ott fent a bal sarokban a relaxálás jele átvan húzva.Hogyan szedjem ki belőle?Vagy elromlott valami?

2013. jún. 28. 18:20
 1/4 anonim válasza:

ctrl+shift+c

beírod ResetSim (ide a simed nevét) és enter:DD bár jó lett volna, ha odaírod , melyik simsről van szó.

2013. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
jó bocsi, észrevettem a kulcsszavak között hogy Sims 2.
2013. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az első válaszoló ötlete nem sikerülne (nekem is sokszor csinálja ezt, de nekem nem mindig jön be a kód), akkor írd be a kódablakba ezt: boolprop testingcheatsenabled true. Utána kattints a simre, miközben lenyomod a shift-et. Menj addig a bővebbenre, amíg nem találsz olyat, hogy Force Error. Menj rá, és a cancel, reset és delete közül menj a reset-re. A delete törli a simet, a cancel pedig kikapcsolja a felugró ablakot. De azért remélem, bejön az első válaszoló ötlete is, mert nem biztos, hogy neked rossz lesz. Nekem például néhány kódot "észre sem vesz" a simsem, amiket nem használok rendszeresen.
2013. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :)
2013. júl. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!