Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a tökömér' halok meg 1-2...

Mi a tökömér' halok meg 1-2 lövéstől arctic combatban, és az ellenfél mér' me, hal meg, ha már 5-6szor eltaláltam?

Figyelt kérdés
Ez milyen hack? vagy a játéknak a sebzé rendszere szar? Akár hogy is, rohadtul felidegesít, hogy többször eltalálom őt, mint ő engem, és én halok meg... megjegyzem M4A1el vagyok és full HP-val.

2013. jún. 30. 11:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A kérdésben van egy hiba. A me, helyett nem-et akartam írni, csak rohadt ideges vagyok az fent leírtak miatt.
2013. jún. 30. 11:54
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
szar vagy:/
2013. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha eltalálom és sebeződik, akkor haljon már meg 5-6 lövéstől. Ennek szerintem köze van ahhoz, hogy a valódi pénzzel fizetős játékosok előnyhöz jutnak a többiekkel szemben. Tehát gondolom nagyobbat sebez a fegyverük, nem csak kinézetet vált a fegyver. És ez kicseszés azokkal szemben, akik nem akarnak, vagy nem tudnak fizetni ezekért a dolgokért. Több részre kéne osztani a játékosokat. Egyrészt szintenként, hogy ne legyen az embernek olyan csapat társa, aki 0 embert öl meg, és 23szor hal meg. És még egy felé, hogy aki fizetett, az csak olyanokkal játszhasson együtt, akik szintén fizettek. És nem mondanám, hogy béna vagyok. Mikor nincs ilyen, hogy 2 lövéstől meghalok, de az ellenfél nem hal meg 5-6tól, akkor általában kb. 30at ölök, és 10szer halok meg...
2013. jún. 30. 12:05
 4/12 anonim ***** válasza:

"És ez kicseszés azokkal szemben, akik nem akarnak, vagy nem tudnak fizetni ezekért a dolgokért."


valószínűleg megtaláltad a probléma okát

de hát pénz beszél


na de most komolyan, ha te tudnál normálisan játszani free játékosokkal, ha meg fizetnél, akkor olyanok közé dobna, akkor mi értelme lenne fizetni a játékért?

ilyenkor pedig mehetne a levesbe az egész mert senki nem fejlesztené tovább

2013. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van. Sajnos ebben a mai világban minden a pénztől függ.
2013. jún. 30. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezért nem játszok én ilyen pay2win játékokkal. CoD,CS meg BF3 a jó.
2013. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem. Lehet beruházok majd egyre, hogy elkerüljem az ilyeneket, mint az arctic combat. A Bf4nek az E3on bemutatott gameplaye az atom jó volt. ha a gépem majd elviszi, arra talán beruházok.
2013. júl. 1. 07:46
 8/12 anonim ***** válasza:
A játék úgy van megcsinálva mert neki ak-ja volt és azért ( én csak tudom nagy ac-s vagyok
2013. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval ha ak-t használnék, akkor hamarabb megtudnám ölni az embereket? Az a baj, hogy nem bírok vele célozni. Túl nagy a szórása számomra. Amúgy meg nem ak-t használt........
2013. júl. 4. 04:33
 10/12 anonim ***** válasza:
ha esetleg sikerül is használni, attól a játék még pay2win marad :D
2013. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!