Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem PC-re a Rocksmith...

Megvettem PC-re a Rocksmith játékot. Gitárom még nincs hozzá, csak feltelepítettem, hogy megnézzem milyen. Az a problémám, hogy nincs hang. Másnál is van ilyen probléma?

Figyelt kérdés

Tehát induláskor pl az Ubisoft logónál, és a menüben hangnak kellene lennie, de nincs, pedig minden be van állítva és működnie kellene a hangkártyával. Első induláskor a felbontással is gond van, mert nem érzékeli a monitor felbontását, és nehéz így eljutni az opcióig, ahol beállíthatom a megfelelő felbontást. Finomítani kellett volna még ezen a programon, ha már ennyit elkérnek érte. Net is szükséges hozzá, ami szerintem gond, és folyton fel is mászkál frissítésekért stb. De mi van ha valakinek pl nincs net?

Csak a kábel miatt vettem meg eredetiben, viszont korábban letöltöttem a tört változatot, ahol ugyanúgy nem volt hang és gond volt a felbontással.

Tud valaki segíteni? Másnál is volt ilyen gond?


2013. jún. 30. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán nincs rá kötve a gitár? Minek veszed meg ha nincs gitárod?
2013. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!