Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen routert tudtok ajánlani...

Milyen routert tudtok ajánlani, ami bírja a szerverportokat?

Figyelt kérdés

Szerenék egy minecraft szervert indítani. Van egy jó szervergépem és be is konfigoltam a szervert, de nem tudom, hogy milyen routert vegyek, ami bírja a szerverportokat. Azért akarok szerverportot, hogy a szerverem ne legyen hamachis. Ha tudjátok, hogy milyen router lenne erre alkalmas vagy tudjátok, hogy lehet másképp hamachi nélküli szervert csinálni, segítsetek!!!


Előre is köszönöm!!!



2013. júl. 1. 14:00
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Minden routeren van lehetőség portátirányításra (Port Forwarding, Port triggering, UPNP, DMZ, stb.) Csak egy kis utána olvasás szükséges, hogy hogyan is működnek.
2013. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom és be is állítottam a szerverportot a routeremen, de olyan gyenge vagy a router vagy a netem, hogy én sem tudok csatlakozni a szerverre, pedig érzékeli a minecraft, hogy megy. Az előző routerem szerverport beállításánál elszállt a net. A routerrel van a baj vagy a nettel?
2013. júl. 1. 21:05
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Milyen routerekről van szó és milyen netről?
2013. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SMC típusú routeremnél elszállt a net, TP-LINK típusú routeremnél érzékelte a minecraft a szervert, de nem tudtam rá csatlakozni. A TP-LINK-eset azért vettem, mert az SMC már régi volt és emiatt is. A netem 52 Mbits letöltés és 5 MBits feltöltés. Lehet, hogy 6000 Ft-osnál drágább router kell, hogy működjön a szerverport?
2013. júl. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!