Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a monitor - "Input not Supported" problémát játékoknál?

Figyelt kérdés

A mostani játékok kétharmada nálam mindig egy olyan felbontással szokott indulni, amit nem bír a monitorom. A monitorom csak 1280x1024-et bír. Amikor elindítom a játékot, pl. S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat, sötét a képernyő, és csak cikk-cakkba mozog egy felirat: Input not Supported, de attól a program elindul, csak kép nincs. Megpróbáltam csökkentett módban indítani a gépem, vagy a tulajdonságoknál a kompatibilitást átállítani csökkentett beállításokkal, mint. pl. indítás 640x480-ba, vagy shift+enterrel (vagy alt+enter?) próbáltam ablakba rakni a játékot, a játék könyvtárban próbáltam valami jegyzettömbös fájlt keresni, amiben a felbontást tudtam volna átállítani, de SEMMI. Egyszerűen idegölő tud lenni.


Igazából 2 kattintás lenne az egész, ha látnám a képet, ezért nem fogok új monitort venni, vaktába kattintgatni meg esélytelen....


Régebben Bulletstorm-nál vagy Sniper Elite V2-nél volt ilyen problémám, de találtam egy programot, amivel sikerült normálisan elindítani, azóta se találom.


Ha tud valaki megoldást, azt NAGYON szépen köszönöm! :)))



2013. júl. 1. 17:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!