Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League Of Legends játékba...

A League Of Legends játékba van 2DB champion név szerint Thresh és Lulu. Ez a kettő Champion Support és nem tudom, hogy melyiket vegyem meg (csak az egyikre van elég IP-m). Szerintetek melyik championt vegyem meg?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki PBE-n mind 2-t , mind2 elég jó .
2013. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Luxot használhatod miden is, Tresht pedig ADC-nek. Döntsd el, hogy melyik talál jobban hozzád. Én személy szerint Luxot venném. (Tresh nincs is meg nekem, csak Lux)
2013. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a másodiknak üzenem nem bántásból hogy a kérdés témája Lulu és nem Lux. szerintem lulu-t vegyed
2013. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, elnéztem...:D
2013. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pears69 válasza:

Szia,

Szerintem a Thresh jobb, használhatók a képességei és egy jó csoprttárssal a lane-en (pl. Thresh - Leona) nagyon jó champion de tudni kell hogy mikor kell az ultit használni és ha az elején nem megy nem szabad feladni. Én i csak egy pár menet után tudtam meg vele játszani és most már ranked játékban volt már olyan állásom hogy 15/2/9 körül. De mindig a Q Skilljével kell kezdeni és utána a E-t majd a W-t. Aztán próbáld meg kifejleszteni a Q-t

2013. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!