Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meik a jobb a GTA 4 vagy a...

Meik a jobb a GTA 4 vagy a Mafia 2?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét játék nagyszerű(Nekem mind a kettő tetszett)!Dönteni sokfelé szempont szerint lehet...

A Mafia 2 nagyon rövid(sajnos), hamar ki lehet játszani ami hátrány; de jó a történet, meg a grafikával sincs gond,meg a játékzene is kiváló!

A GTA 4 sem nagyon, hosszú, viszont azzal sokáig el lehet lenni,sok küldetés, hangulatos az egész játék és nagyon jó a grafika!

2013. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2013. júl. 3. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:
A GTA 4 nekem valamiért egyáltalán nem tetszett talán azért, mert az előtte lévő SA valami brutálisan jó volt nekem és ehhez képest gyenge lett a 4. De ennél jobb indokot nem találok mért nem tetszett. (én se értem :D) A Mafia 2 meg nagyon tetszett ahogy az előttem lévő írta tényleg nagyon rövid lett, de a történet nagyon király volt. A San Andreas és a Mafia 2 talán életem legjobb 2 játéka volt csak az NFS Underground 2 és Most Wanted ért fel ehhez a 2 játékhoz. De Szerintem a Mafia 2 jobb volt mint a GTA 4.
2013. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A GTAIV számomra nagyon gyenge eresztés.Végigviszed a küldetéseket és kész.A San Andreas mérföldekkel jobb.A IV az SA nyomába se érhet.A Mafia 2 se túl jó.A cseh gyerekek elbaltáztak egy-két dolgot.Nincs frre ride játékmód mint az első részben és ráadásul eszméletlen rövid.Én egy nap alatt végig vittem.Eredetileg sokkal hosszabb lett volna,csak a fejlesztő céget felvásárolták időközben.A játékot sok DLC-re (kiegészítőre) darabolták.3 kieg van.Egyben új ruhákat kapsz asszem és csak a másik kettő ad egykis szegényes játszható tartalmat.Összegezve egyik játék se tetszett,nem is beszélve az irreális gépigényeről a GTA IV esetében.A GTAIV a legrosszabb GTA.Ugyanolyan rossz mint a III volt anno.Ja és rohadt kiszámíthatatlan és rosszul megírt játék.Az optimalizáltság a béka feneke alatt van.Ellehet benne hülyéskedni,de akkor inkább előveszem a Vice City-t vagy a San Andreast.
2013. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző a Mafia 2-be lehet betenni free ride mod-ot.
2013. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja amit sajnáltam,hogy Mafiának szomorú vége van.


Szakértői vélemény a GTAIV-ről:

http://www.youtube.com/watch?v=hs9z8_4eyFM


Lehet,hogy felkavaró és szomorú tények vannak benne,de ez az igazság.

2013. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én a san andreast imádtam ahogy a mafiát is a gta 4 és a mafia 2 eddig kimaradtak az életemből és lehet hogy ez után is kifognak :(
2013. júl. 5. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdemes megvárni a GTAV-öt.Hátha az jobb lesz.Az is elképzelhető,hogy valamikor lesz Mafia3.:)
2013. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam hogy inkább megvárom az ötödik részét :D
2013. júl. 5. 16:56
 10/11 anonim ***** válasza:
A mafia 2 az a legjobb. a gta 4 az nekem nagyon nem jött be a grafikája azért nem a legjobb de persze amikor ki jött akkor jó grafika volt de a gépigénye még akkor is sok hozzá képest a fizikája meg tele van bugokkal nekem nagyon nem jött be a gta 4. a mafia 2 az a legjobb a mai napig is játszok vele pedig már 2 éve biztos fent van a gépen de meg unhatatlan :D
2015. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!