Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Simcity 5 (2013) csúcstechnoló...

Simcity 5 (2013) csúcstechnológiás iparok szakképzetlen munkaerő?

Figyelt kérdés
Egyre több gyár megy csődbe mert nem talál szakképzett munkaerőt. Ez miért van ? Sok a szegény és kevés a gazdag és a közép ?
2013. júl. 3. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném megkérdezni, hogy a mentő meg a rendőrség és hozzá hasonlók lefedetségét hogyan tudom növelni ? Vagy egyáltalán az a zöld mit jelent az úton ?
2013. júl. 3. 19:55
 2/5 anonim válasza:
Tegyél le iskolákat, elég egyértelmű pedig, szakképzetthez egyetem kell, kórházak stb lefedettségét meg több mentőautóval (rendőrautóval stb) vagy több épülettel tudod növelni. (Esetleg több váróterem a klinikára, vagy harang a tűzöltóség tetejére, stb)
2013. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Teszek én iskolákat le de oda meg nem járnak akkor annyian.

Ja és igen a bevételemet hogyan tudom növelni ?

2013. júl. 3. 20:41
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen iskolát tegyek le ? (Az előző hozzáoszlásomnál kimaradt, hogy az alap 3 bevételt és a népességsűrűséget)
2013. júl. 3. 20:42
 5/5 anonim válasza:
Bármilyen iskola jó, de alapból csak általánossal kezdhetsz, többihez több tanuló kell. Buszmegállók is kellenek, mert különben nem tudnak bejárni. (Nem sima buszmegállók, hanem olyanok, amik az iskoláknál vannak, egy sárga tábla gyakorlatilag)
2013. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!