Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox LIVE fiók létrehozásánál...

Xbox LIVE fiók létrehozásánál milyen országot válasszak?

Figyelt kérdés

Magyarország,Németország vagy Anglia?

Azért kérdezem,mert valaki azt mondta,hogy külföldit érdemesebb,mert a magyar nem igazán támogatott.



2013. júl. 4. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább az USA, mert az angoloknál pár DLC be van tiltva, és úgyis az USÁban csinálnak minden ilyesmit. abba van minden. Nekem magyar van, és igazából nem fedeztem fel semmilyen hiányosságot. Meg a magyar azért is jobb, mert ha esetleg Hitelkártyával akarsz venni Xbox Live Gold-ot vagy Microsoft Points-okat, akkor nem dollárral kell fizetned. csak mert nem mindenki tart magánál US dolcsis hitelkártyát. Szóval szerintem Magyar, mert úgy még pár dolog magyar nyelvű is lesz.
2013. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok,kösz
2013. júl. 4. 08:41
 3/3 anonim válasza:

Az 1. kommentelő hatalmas hülyeséget mondott.

Semmi sem lesz magyar. Hitel kártyádrol meg ha ugy akarsz venni, forintba is vehetsz. felismeri. egyértelműen az USA. tudod USA ba rengeteg az ingyen letoltheto DLC és a jatek.

2013. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!