Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a legkisebb...

Miért akadozik a legkisebb garfikán is a lol? Ablak mod, no shadow, very low minden, hang kivéve. Eu-westen játszom. A gépem tulajdonságai: Processor:2.40 ghz.1gb ram. Videókártya:Ncidia GeForce 5500 fx. Gondolom ez nagy hátrány.

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 10:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Még hozzáfűzöm, h 8-11 fps között vagyok.11 fps en tökéletesen megy.És van a 3v3 as map.Azon csak a kezdő helyen(bázison) nem akadozom.Máshol mindenhol.5v5 ös alap mappon pedig ha valamelyik oldalra megyek akkor laggol be.Ha középre akkor nem.Ezt nem értem.Átlag pingem 30-45 nél van.
2013. júl. 4. 10:45
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen márkájú a proci? Intel vagy AMD? Hány magos?

1Gbam az egy kicsit kevés de még aránylag jó.

Hány gigás a videokártya? Mert az számít a legjobban.

2013. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uff hát ez jó kérdés.Ugyanis jópár éves a gép.Akkoriban ez volt a legjobb.És most raktam újból.Igy nincs programom amivel megnézhetném.Az számit ha mondjuk north am re mennék át?
2013. júl. 4. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy program. A neve SinSo$t Sandra, kicsit bonyolult de egy kisebb angol tudással elehet benne igazodni. És ha átmennél az Amcsi szerverre akkor csak nagyobb lenne a pinged.
2013. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bocsi elírtam

SinSoft Sandra, a dollár jel nem kell.

2013. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem a pinggel nincs gondom.aamcsi szeron 150 , eu westen pedig 30 kórül.Az fps emen kéne javítani.Szerintem kéne egy 9800 as nvidia videókártya.
2013. júl. 5. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Minél kisebb a pinged annál jobb.

Meg tudnád mondani, hogy milyen alaplapod van?

2013. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mykola ***** válasza:

Ha jól informálódtam, akkor a videókártyád elég gyenge.

Én a helyedben nem is várnék sokkal többet, de a minden low alatt mit értel?

Tesóm gépéhez pl egy 22 colos monitor volt 1600*1200-as felbontással. Neki az ette meg a memóriát, hogy felhúzta a felbontást.

Próbáld azt is kevesebbre venni.

A RAM is kevés. A helyedben amikor játszok kikapcsolnék minden egyebet pl.: Skype, Akármelyik böngészőt, zenelejátszót stb stb.

Haverem megoldása:

Kinyitja a feladatkezelőt, kiiktat mindent ami sok ramot eszik és telefonon nyomat zenét a játék mellé.


Mivel ez a videókártya elég régi, gondolom az laplapod sem egy mai darab, ami azt jelenti, hogy nem nagyon érdemes rá építkezni.

Ha ügyesen megválogatod az alaktrészeket, 100ezer forint körül jelen generációs játékokat futtatni képes gépet össze lehet hozni. Ha nem kell jobb mint ami elfuttatja a LoL-t akkor még olcsóbban.

2013. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A gépet most raktam újből.Amikor játszom a gépen mindig úgy játszom, h csak azaz 1 dolog fut.A monitorom elég nagy de a legkisebb felbontásra raktam.Ha leveszem a hangot a játékba akkor jobban megy.És próbálok pénzt gyüjteni de lassan megy .
2013. júl. 9. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!