Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban hol lehet lockpicket...

Skyrimban hol lehet lockpicket szerezni?

Figyelt kérdés
Beléptem tolvajok céhébe is, megcsináltam ott pár küldetést, de még mindig nem tudok lockpicket venni náluk. Oblivionban ott lehetett.

2013. júl. 5. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Árusoknál lehet venni, vagy találni chestekben/ellenségekben. De egy idő után kapsz egy olyan perket, hogy nem törik bele a lockpicked sohasem a zárba, úgy már könnyebb lesz.
2013. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha nagyon nem találsz sehol, akkor nyomd le a 0-át és írd be: player.additem 0000000a és utána írod, hogy hány darab kell belőle, mondjuk 10, akkor

player.additem 0000000a 10

2013. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Riften-ben a Thieves Guild főhadiszállásán van egy sötét bőrű csajszi,akitől felszerelést lehet venni a nevét nem tudom hirtelen,nála mindig van 20-30 lockpick amit meg tudsz venni.

Viszont ha megszerzed a Skeleton key-t azzal mindent kinyithatsz amíg le nem adod a küldetést,mert eltörhetetlen.

2013. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áhh, értem. Köszönöm mindenkinek.
2013. júl. 5. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
vehetsz ám a khajiit kereskedőktől is úgy 40-50
2013. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!