Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect rajongók, mitt...

Mass Effect rajongók, mitt gondoltok milyen lesz a következő rész?

Figyelt kérdés
Tényleg egy spin-off történetet csinál a BioWare? Vagy ez csak kamu és folytatódna a Shepard-trilógia?
2013. júl. 5. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a trilogianak vege
2013. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Shepard története biztos hogy nem fog folytatódni: ezt a BioWare fejesei közül többen is, egyértelműen megmondták.


FIGYELEM ME3 SPOILER!


Plusz Shep a ME3 két endingében meghal (Control, Synthesis), a harmadikban pedig nem tudjuk meghalt-e vagy sem,


SPOILER VÉGE

szóval nem csak nehéz lenne folytatni, de értelmetlen is: Shep sztorija arról szól, hogy megállítsuk a Reapereket, ami így vagy úgy. de sikerül, tehát Shep sztroija lezárul. Plusz még egy bőrt lehúzni róla, hááát...

Szóval biztos nem az ME trilógia főszereplője lesz a célkeresztben. Hogy mi is lesz a következő részben, az már más kérdés. Felmerült sok minden, hogy prequel lesz (First Contact War, mondjuk), vagy hogy Shep sztorija után fog folytatódni, de lévén semmi semmi információnk nincs, ez teljes mértékben csak találgatás. Gyakorlatilag azon kívül, hogy az ME univerzumban fog játszódni, és nem Shepard lesz a főszereplő, semmit sem tudunk.

2013. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

kár.. :/ számomra a mass effect sorozat egyenlő Sheparddal és a már ismert szereplőkkel.. csinálhatnak más, mass effect univerzumban játszódó játékot, de az nekem már nem lesz ugyanaz.. :/


Amúgy ha már ME3 ending... *SPOILER*

Az én végigjátszásom a "destroy" endinggel végződött, azon belül is a "tökéletes" ending, amikor Shep lélegzetet vesz a földön a romok között.. ebből én arra következtetek, hogy az utolsó momentumokat csak beképzelte.. másképp a robbanás után hogyan juthatott volna a fellegvárról a földig?? Úgy, hogy el sem ment a fellegvárra.. A földön eltalálta a reaper sugár és eszméletét vesztette.. legalábbis szerintem ennek van értelme.. bár mindenki máshogy látja..

SPOILER VÉGE

2013. júl. 5. 12:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Na, még egy kis spoiler!!


Valószínűleg a Citadelen van az is. Mint láttad, az is elég lestrapált, de nem pusztult el teljesen. A különböző személy védelmi rendszerek miatt túlélhették a Citadel lakói közül többen is a Crucible "lövését", így a Destroy endingben látható fellélegző katona (aki amúgy nem is feltétlenül Shepard), lehet a Citadelen is (azt, hogy a Citadel nem pusztult el, és sokan túlélhettek ott, PAX East ME3-as rendezvényéből megtudjuk/megtudta aki ott volt, vagy látta). Plusz azt többször is elmondták, hogy nincs semmiféle Indoctronation Theory, minden úgy van, ahogy (most már az) Extended Cutban megtörtént.

2013. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kis korrekció: a "nincs semmiféle Indoctronation Theory" után még "és hasonló" akartam írni, csak kifelejtettem :D
2013. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem ahány rajongó, annyi változat.. :D a maga módján mindenben van valami igazság és ezeken az örökkévalóságig lehetne vitázni... amúgy lehet hogy én csak azért ezt a teóriát vallom mert túlságosan is reménykedek egy esetleges jövőbeli Shepard-folytatáson :D és így rajtam kívül meg sokan mások is vannak.. de ha a BioWarenek és az EA-nek nem kell a pénzünk, felőlem okéé.. :D mi értelme van annak ha (lehet most ez kicsit túlzás..) a rajongók kétharmada nem fogja megvenni az új játékot Shep miatt? (és igen, én is közéjük fogok tartozni)
2013. júl. 5. 13:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Enyhén OFF:


A BioWare már azt is megerősítette, hogy a törmelék alatt fellélegző ember Shepard, és ebben az esetben igen, életben van.

2013. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ha Shepard meghall, akkor újraéleszthetik, hiszen Miranda-n keresztül megvan a technológia /de még ő sem kellene hozzá/, meg a az egész galaxis tartozik neki szóval tuti megoldható lenne a felélesztése, ha már a 2. részben ez megtörténhetett :D
2013. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A felélesztéséhez kellet a teste, de


SPOILER!!

Ha a Synthesist választod, akkor akkor Shep "feloldódik", hogy megvalósítsa a szintézist, tehát nem marad belőle semmi, a Control endingnél pedig Reaper lesz. Tehát a felélesztés továbbra is a Destroy endingen belül lehetne lehetőség, amiről megtudtam, hogy Shep a fellélegző, eddig nem tudtam hogy meg van erősítve. De ez csak még jobban megerősíti az elméletem :D

2013. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az én Shepardom a 2. és a 3. részben is Mirandával románcolt szóval meg egy ok hogy a csaj újra felélessze.. :D (bár a fellélegző jelenet után ezek szerint tényleg nem halt meg :D)
2013. júl. 5. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!