Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szereti sok ember...

Miért szereti sok ember annyira a need for speed Underground 1-2-t, és a Most Wanted-et (2005) és a Carbon-t?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek!

2013. júl. 5. 22:43
 1/10 Lord Keri ***** válasza:
100%

Azért mert a Need For Speed széria az 1-2-3-4 után erős mélyrepülésbe kezdett jött a Porsche, aztán a Hot Pursuit 2, amik elég gyengére sikeredtek.

Akkoriban jött be a mozikba a halálos iramba láz. Hirtelen megjelentek az utcán is a csilli villi tuning autók, és akkor iszonyat nagy húzás volt ilyen játékot csinálni. Ilyen előtte nem igazán volt, kifejezetten show car autókat gyártani átlag utcai autókból.

Szerintem a sorozat legjobb darabjai azok amiket felsoroltál. Azóta megint erős mélyrepülésbe kezdett a Need For Speed széria.

Volt 1-2 jó próbálkozás mint pl a The Run, de az meg a rövid játékidő miatt lett bukás. Az új Most Wanted meg valahogy úgy rossz ahogy van. Az Undercover és a Pro Street sorsára fog jutni, eltűnik a nagy semmibe.

2013. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert, nem igazán megfogalmazható, nekem (most 15 éves vagyok) retró olyan jó érzés. Mint a Taz wanted, a gyermekkoromra emlékeztet és be kell vallanom neked nagyon jó ez az érzés (bocsi ha nem érthető és ha más a véleményed) nekem ez miatt.
2013. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a válasz egyszerű: Ezeknek voltak a legjobb hangulata, jó volt a tuning, story is viszonylag jó, stb
2013. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én ezen a játékon nöttem fel (tulzás nélkül mondhatom hogy 50 játszottam végig).a gyerekkoromra emlékesztet, nagyon szeretem ezt a játékot, a carbont annyira nem mert azzal nem játszottam gyerekkoromba, főleg a nfsmw a kedvencem.remélem érthetően irtam le
2013. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
valaki tudja hogy a carbonba hogy lehet elnyerni a híres m3 GTR-t? :D mert vagy 10-szer végigvittem, de ha rájönnék elővenném a dobozból
2013. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Jutalomkártyákból az utolsó!
2013. júl. 13. 11:36
 7/10 sniper650 válasza:
Azért szeretik ezeket a nfs-eket annyira mert jó játékok
2013. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak az Underground 2-t ismerem, megvan a gépemen, sokat játszok vele, egy az, mert jó, leköt és élvezem, pláne hogy imádom az autókat a másik meg, hogy a Halálos iramban-t is nagyon szeretem, és tökre olyan, mintha én lennék mondjuk Letty(mivel lány vagyok):D
2013. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az underground 1 et adig jatszotam amig megnm jelent a ketto asztan meg a mai napig is nyomatom a 2 est szerintem elvezetes jatszani es meg mindig letudkotni egesznap a jatek hilyaba vitem mar vegig rengetegszer a most wanted meg ez a grafiti stilus meg a kocsik miatt tetszik a krbon nem anyira komazom de jatszom aszt is neha az ujjabak meg szarok vagy a kocsik vagy a palyak vagy a rovid jatekido a grafika az meg rendben van a the runba tetszik minden bar ha hoszab lene a jatekido az tuti lene me en ha akarom egy nap tobszoris kivihetem volna de mar rauntam meg nem akartam hogy foglalja a helyet mondjuk a 2 terabytes gepemen megfert vona de nem volt meg a jatekba az ami az undergroundba meg a mw be megvan ami igazan lekot meg egyepkent is hulye az aki azert nem jatszik egy jatekot mert mar tobb mint 5 eve jelent meg ez hulyeseg nem ez alapjan kel megitelni egy jatekot
2013. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azért szeretik sokan ezeket a játékokat, mert van stílusuk, jó a hangulatuk és sokmindent meg lehet csinálni bennük, amit más játékokban nem.

Őszintén szólva a felsorolt játékok közül nekem csak az Underground 2 jön be, a többi egy kicsit sem nyerte el a tetszésem, az Underground 2 viszont annyira, hogy a mai napig ez az egyetlen kedvenc játékom, más nincs is a gépemen. 10 éve játszok vele, de a mai napig ez a kedvencem.

Csak az Underground 2 nyújtja mindazt, ami élvezetessé tesz egy autóversenyes játékot és mindent megad, ami csak kell a jó hangulathoz. Gyönyörű a helyszín, jó a tuning, vagányak a pályák, könnyen legyőzhetők az ellenfelek, könnyen kezelhető és jól áttekinthető. Ezek a tulajdonságok külön is ritkán fordulnak elő a játékokban, együtt pedig csak az Underground 2-ben vannak meg. Én személy szerint ezért szeretem az Underground 2-t.

2016. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!