Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas küldetés?

Csiguszbk kérdése:

GTA San Andreas küldetés?

Figyelt kérdés
Megakadtam az egyik küldetésnél. Az volt benne, hogy egy fickóval kellett mennem a kocsiban, meg kellett mentenünk egy másikat. Először egy építkezésre mentünk, de ott nem volt, utána a vasútállomásra, de ott sem volt, végül ki kellett menni a reptérre és meg kellett ott találnom, mielőtt lejárt az idő. Aztán meg kellett ölnöm azokat akik elrabolták, és a kocsit is fel kellett robbantanom. Ez eddig oké, aztán el kellett vinnem onnan a reptér bejáratához, és bele is mentem a pirosba. Ez aztán sárga négyzet lett és már egy csomó ideje rajta állok, de nem történik semmi. Mit kell most csinálnom? (elvileg a rendőrök elől kellett elmenekülnöm, de nem is jöttek)

2013. júl. 6. 14:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan! Rájöttem!
2013. júl. 8. 16:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám most :S Elmondod légyszi hogyan csináltad meg a küldetést?
2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon egy szerü volt a neve carzy akit meg kell menteni meg mondnai nem tudom pontosan mivel mozgó jármű de csak anyit tudok segiteni hogy ott van ahol a helikopter felszál ara felé 2 hangárközt és amúgy mutatja hogy holvan mert van egy érzékelő ami meg mutatja !
2013. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
le kell rázni a zsarukat és elvinni Jizzy-hez
2013. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha nem tudod kivinni akkor azt kell tenni,hogy ki kell kapcsolni a "soha nem köröznek" csalást!
2013. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de ha kikapcsolod , akkor nem fog történni semmi mert az is a küldetés része , hogy le kell rázni őket
2013. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én annyit csináltam hogy otthagytam őket, elmászkáltam máshová és mikor kiírta hogy menjek vissza hozzájuk, akkor visszamentem és megmutatta a következő helyet, ahová el kellett vinni őket.
2013. júl. 17. 16:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem most már az a gondom, hogy már csak a W betűs küldetés maradt, de nem engedi amíg valami vizes küldetésből vagy miből nincs több tapasztalatom... de már semmi más nincs és nem tudom, hogyan kell tapasztalatot vagy mit szereznem, hogy azt elkezdhessem
2013. júl. 17. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Elmész a tengerhez és bele ugrasz lenyomod a shiftet és a vízalat kell lenned jó sokáig ha el fogy a levegő akkor feljössz és vissza is mensz ez a leg unalmasabb mer legalább egy 30 percig ezt kell csinálnod ha lenyomod a vízben a tab-ot akkor meg nézheted hogy menyi a tudő kapacitás és több mint a felének kell leni-e !!
2013. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ohh köszi! sikerült is :)
2013. júl. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!