Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet valahol letölteni...

Lehet valahol letölteni Teljes (szinkron+szöveg) angolosítást, vagy magyarosítást a Fallout New Vegashoz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 20:36
 1/5 Csori96 ***** válasza:
73%

A magyarítás még nem készült el, jelenleg 75%-on áll. Viszont ha elkészül, akkor valószínűleg az angol nyelvi fájlokat fogja felülírni, amelyekkel (gondolom) nem rendelkezel. Azt tanácsolom, hogy vedd meg a játékot vagy töltsd le angolul.


Megj.: Nem magyarosítás, hanem magyarítás.

2013. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem! Igazából csak annyi a probléma hogy ThePirateBay-ról, oroszul töltöttem le, azért kellene, vagy magyar, vagy angol!
2013. júl. 7. 11:40
 3/5 Csori96 ***** válasza:
Mivel magyar nincs, ezért töltsd le angolul.
2013. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gravija válasza:
50%

Amúgy ha türelmes vagy akkor valószínüleg hamar lesz mert vannak olyan hardcore fanok akik már a kezdetekben elkeztdék foltozni. Csak az a baj, hogy a karakterszám vetélkedik a Skyrimmal ezért sokáig fog tartani.


UI.: amm az első kommentelő hülyeséget mondott mert az magyarosítás és nem magyarítás mert ha lefordítod akkor nem magyar hanem csak magyaros lesz a játék

2013. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csori96 ***** válasza:
100%

Pont, hogy nem én, hanem te beszélsz hülyeségeket.


[link]

"Magyarosítás akkor lenne, ha megszórnánk piros paprikával, mellé fektetnénk egy szál gyulait, átkötnénk nemzeti színû szalagal és mindeközben elfogyasztanánk egy pohár finom tokajit."


Illetve nem véletlenül Magyarítások Portál az oldal neve. [link]

Aki ezt eltéveszti, azt általában ki szokták javítani nem csak itt, és nem csak én.

2013. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!