Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok nekem lehetőleg...

Ajánlanátok nekem lehetőleg Magyar oldalt ahol be tudnék szerezni viszonylag olcsón (4000 Ft) Dayan vagy V-cube kockát?

Figyelt kérdés
Esetleg más olcsó gyors kockát ismertek olcsón az is megteszi.(Mellesleg 2 hét minden nap pár óra gyakorlás utána én már 1 perc 14 mp-s rekordot állitottam magam előtt 3x3-ban.)

2013. júl. 6. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdetnek annyi, hogy ha ennyire sokat jelent neked, hogy magyar vagy, hogy már nagybetűvel írod, legalább tanuld meg, hogy a magyar nyelvben a mellékneveket kisbetűvel kell írni! Az csak hab a tortán, hogy létezik vessző is a nyelvben.


[link]

2013. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ui.: mivel magyar oldalt nem tudtam ajánlani, de én itt szereztem be, ennyit tudtam tenni érted. Bocs, ha ez nem kellett!
2013. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nem baj hogy nem hasznos megfogadom a tanácsaidat :D
2013. júl. 8. 18:55
 4/4 anonim válasza:

itt egy magyar oldal :)

[link]

2013. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!