Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen letöltős játékokat...

Milyen letöltős játékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Régen minecraftoztam (Beta 1.6.6tól kisebb megszakításokkal mostanáig) ,de 1.4 elején abbahagytam,majd most 1.5.2ben folytattam,de most megint meguntam,meg az 1.6 nem is jön be annyira már... Amíg fizetőssé nem lett addig Ace of Spadessel játszottam sokat. Portal 2-vel is játszottam, de mostmár csak néha-néha veszem elő ha van valakinek kedve kooperatívozni...

Team fortress 2ben meg még nem igazodok ki teljesen,meg kicsit akadozik. Leginkább multiban is játszható játékokat keresnék,de az a lényeg h jó legyen :)



2013. júl. 8. 11:12
 1/2 pc-s gyerek válasza:
APB (full online) ,Saints row the third meg ha minecraf-oztál ak probáld ki a tekkit-et sokkal jobb . :)
2013. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BartaS válasza:
Dota2 és a Warframe, én ezeket ajánlom mind a kettő steamos ingyenes. :-)
2013. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!