Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » F1 2012 mentés hiba?

F1 2012 mentés hiba?

Figyelt kérdés

Aki játszott már vele tudja miről van szó. Karrier módban egyszer csak elmegy a mentés. Hogy lehet orvosolni? Elvileg 11 patch megjelent hozzá, de nem tudom, hol lehet letölteni.

[link]

A 2. patch-ot most töltöm, de félek, hogy nem fog minden hibát orvosolni, főleg nem a mentést. Egyáltalán, hogy el fog -e indulni tőle a játék. Letöltöttem torrentől amúgy. Valaki tud erről valamit?



2013. júl. 9. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos a patch nem fog segíteni ebben, én is ezért hagytam anno a fa*zba a 2011-est..:)
2013. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát. A Patch elvette a magyarítást, újra angol lett, nem baj leszarom, mert este jó volt a mentés, habár futamot még nem mentettem. Ja és az időjárási bug is jó lett. Sajna. :) Mert így száraz pályán mindenki interen indult én meg lágyon, így a boxkiállások után én vezettem. Eddig. Mind1, szerintem jó a patch, de ha valaki tud mást is, azt szívesen várjuk.
2013. júl. 10. 08:21
 3/3 Tóth Renátó válasza:
nekem olyan problémám lenne,hogy eljutottam a második évemben a Ferrarihoz,és Melbourne után nem menti el,ahol tartottam( melbourne előtt vagyok).Erre jó a patch?
2016. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!