Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Tomb Raider (2013) miért 18...

A Tomb Raider (2013) miért 18 éven felüli, véres?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nyomasztó hangulatú,eredetileg horrornak indult a játék hát majdnem az lett ,csak kicsit finomított verzsön a mostani :D
2013. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lara elejétől a végéig szenved és közben több száz embert küld a másvilágra, ezért. Horrornak viszont egyáltalán nem nevezném nekem nem volt nyomasztó és kicsit sem találtam félelmetesnek.
2013. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó de te hány éves vagy,csak mert azon sok múlik(2. válaszoló)
2013. júl. 9. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megérdemli a 18-as karikát. Nem is a horror miatt, bár néha azért voltak benne részek, mikor feljajdultam, de csak azért mert nagyon hirtelen történt.

Azért 18-as mert Lara borzasztóan élethűen viselkedik...és öl. Meg azért tényleg némely jelenet borzasztóan nyomasztó. Mikor pl. először öl, akkor majdnem én is megkönnyeztem pedig kicsit sem szokásom játékokon bőgicsélni.

Ezen felül sokat is szenved. Elég brutális halált tud halni néha. Na nem mintha az előzőekben nem így lett volna, de az ósdibb grafikájuk miatt (most az első ötre gondolok) nem volt olyan megrázó, a képi világ nem volt valami élethű, itt pedig nagyon az.

Szó mi szó...megrázó és nyomasztó. Ez a rész a kicsit is érzékenyeket nagyon megtudja viselni.

Itt még ráadásul Lara még kis fiatalka, tapasztalatlan és így valamivel még ő is érzékenyebb...ha lehet így mondani gyermekibb.

Persze megy az öldöklés és egy idő után már nem kezd el picsogni akárhányszor kinyír valakit, de akkoris megrázó.

2013. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát van benne pár kemény rész amikor meghal, amikor pl. csúszol le a vízfolyáson és karóba húzódik, álla alatt be, feje búbján ki a karó.

Hát ezért 18-as. :)

2013. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom azt a játékok nekem tökéletes.
2013. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!