Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a Grand...

Miért csinálja ezt a Grand Theft Auto San Andreas?

Figyelt kérdés
Szóval régóta játszom a GTA SA-szal,és egyszer csak azzal a problémával találkoztam,hogy nem működik az egér.Nem lő,nem forgatja a kamerát,semmit nem csinál az egérrel.Megnéztem a beállításokat és ott nincs elállítva semmi.Egyszóval nem működik az egér singleplayerben.Multiplayerben meg ha kimegyek a menübe,és vissza akarok lépni a játékba,ugyanaz a probléma..

2013. júl. 10. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Játék közben nyisd meg a feladatkezelőt,keresd meg a "gtasa.exe"-ét majd jobb klikkel kattints arra hogy Affinitás beállítása.

2.Ott ki lesz pipálva sok CPU.A lényeg az hogy csak 1-et pipálj ki

3.Aztán kattints az "OK"-ra és menj vissza a játékba és elvileg működnie kell


Nekem is ez volt a hiba GTA SA-nál meg VC-nél is Win7-es gépen. Ez megoldotta.

2013. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj ez a hiba nekem is benne volt a játékba, de én nem tettem ellene... Én mindig addig nyomtam az ESC-et ameddig jó nem lett úgy értem:

Nem müködik az egér megnyomom az ESC-et visszalépek megint nem működik megint kilépek megint vissza és ezt addig amíg működik... Általába 3-adjára sikerül...:)

2013. júl. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!