Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire vegyem majd meg GTA 5-öt?

Mire vegyem majd meg GTA 5-öt?

Figyelt kérdés

PS3, XBOX 360, PC?


A játékhoz legalább milyen pc-t vegyek biztosra?


Vagy inkább vegyek egy konzolt, és azon élvezzem akadás mentesen majd a játékot?


Mert nagyon jókat olvastam a game-ről :)))))


Nagyon sok lesz benne a lehetőség :)


Akkor szerintetek?


2013. júl. 10. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a PC verzió valószínűleg késni fog egy jó évet úgyhogy arról egyenlőre nem sokat tudunk mondani
2013. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát én Pc-re szavazok, ott tudnád moddolni, crackelni minden jót. Viszont ahhoz legalább egy 170-180 ezres gép kéne.

De a konzol meg elég lehúzós... tehát oda is kifizeted azt az összeget mint a gépre... csak több idő. Mert ugye ott elő kell fizetni netre ha játszani akarsz multit, azon felül hogy megvetted a gamét, a konzolt, és elő vagy fizetve internetre.

2013. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Előző:

Ha PS3-ról van szó, akkor ingyenes az online játék. A konzol 60 ezer, a GTA V 15 ezer forintba kerül, tehát 75 ezer forintból megvan a nyugodt akadásmentes játék + még beszerezheted a sok exkluzív konzoljátékot, melyekkel PC-n nem játszhattál. A PC-s GTA V meg legalább fél évet késni fog, az optimalizálás minősége a GTA IV után erősen kétséges, na és ahogy te is írod, ez 170-180 ezerbe fájna, plusz még maga a játék. Bár mondjuk leírtad a crackelést, mint előnyt a PC számára, ezért gondolom neked a játékvétel alapból kizárva, hanem megy a torrentezés. Ezért is csúszik sok játék PC-s megjelenése, vagy rosszul optimalizálnak rá, esetleg meg sem jelennek rá a játékok.

2013. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor most melyik legyen szerintetek? :) am köszi
2013. júl. 10. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:
ha van konzolod akkor szerintem arra vedd meg a GTA 5-öt
2013. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok:

Egyértelműen a PS3-at ajánlom, mert ott ingyenes a multiplayer, és sokkal több a minőségi, exkluzív játék, ha ezek is érdekelnének és nemcsak a GTA V. Mellesleg a most, reklám gyanánt szolgáló gameplay trailerek is PS3-on futottak, ami azt jelentheti, hogy a PS3-as verzió, ha nem is sokkal, de valamivel több figyelmet kap.

2013. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen, :) és ey 360p-s TV-n milyen lenne a

kép, homályos agy rossz?

2013. júl. 10. 20:17
 8/12 A kérdező kommentje:
Megmutatnám ezt a TV-t, csak hogy lehet ide be tenni képet?
2013. júl. 10. 20:28
 9/12 A kérdező kommentje:

Már megvan :)


Ez lenne az, ezen milyen volna a kép szép vagy rossz?



[link]

2013. júl. 10. 20:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz tökéletes, de a célra meg fog felelni. Látni fogod rendesen.
2013. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!