Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League Of Legends custom...

League Of Legends custom skineket akarok berakni, hogy kell?

Figyelt kérdés

Például ezt beakarom rakni: [link]


Tudom ,hogy ott van ,hogy how to install de az angol tudásom nem a legjobb szóval valaki bírna segíteni?



2013. júl. 11. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Őőő skinért fizetni kell...


De ha csak azt akarod, hogy neked a bejelentkező kép más legyen, akkor kicseréled a LoL mappában lévő képet egy olyanra amit te akarsz.

2013. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez az egész karakter egyedivé teszi,és tudom ,hogy csak én látom de nem baj.
2013. júl. 11. 14:50
 3/13 anonim ***** válasza:
A játékban nem fog változni a skinje, csak a betöltőképernyő.
2013. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Menny már a linkre ott mutatja...Te ennyire életképtelen vagy?
2013. júl. 12. 13:46
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Bocsánat, hogy nem ismerem a CSALÁS fajtáit LoL-ban.

Remélem észre veszik és egy életre bannt kapsz.


Amúgy meg nem "menny" hanem "menj" te kis ostoba.

2013. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Csőváz. Na, ne foglalkozz ilyenekkel, egyrészt azért mert a legtöbb kamu.


A másik oka az, hogy ez is hiányos. A gombák gombák maradnak, holott alapjáraton a Super Teemo pajzsot rak le.


Attól meg nem lesz "életképtelen" a másik, hogy próbál válaszolni a síkhülye kérdésedre, mert ő esetleg olyan aki legalább annyival honorálja a játék készítőit, hogy fizet esetleg ezért, vagy bármely másik skinért. Ingyenesen játszol, miért akarod még ezt a kis semmiséget is feltétlenül ingyen megszerezni?

2013. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Most elmagyaráznám a 2 válaszolónak, hogy mi is ez.


Nem ismerem pontosan de ez valami olyan program amivel netről letöltött skineket (akár olyanokat is amik a játékban nem megvásárolhatóak) viszont ezeket csak az látja aki berakta!

Szóval 1: ez egyáltalán nem csalás és a rosszindulatotoknak nem ennél a kérdezőnél kell helyet adni.

2: az más dolog, hogy én magam nem használom ezeket mert semmi értelme ha csak én látom :D

2013. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rosszindulat???


Már meg ne haragudj, de

1. nem ismerem ezt a dolgot, segíteni szerettem volna.

2. ő kezdett el rosszindulatú lenni velem.


Ha nem írta volna, hogy életképtelen, hanem elmagyarázza, hogy ez nem egy rossz link egy képről (csak a képet néztem, azt hittem csak az a lényeg, hogy megmutassa melyik skin kell) és ennek alapján válaszoltam a LEGJOBB tudásom szerint. Erre úgy beszól, mintha fogyatékos lennék. Nem kérdező! Nem vagyok fogyatékos, csak (most kapaszkodj meg) nem tudok mindent a LoL-ról.



Megjegyzem, hogy a linkedben le van írva részletesen képekkel illusztrálva, hogy hogyan kell ezt csinálni. Kettőnk közül nem én vagyok életképtelen.


Te meg utolsó, olvasd el jobban a válaszokat. Lehet, hogy én nem tudtam valamit, de ő volt szánt szándékkal bunkó!

2013. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem szokásom rosszindulatúnak lenni, de az abszolút látszik, hogy a kérdező LoL-ozik, mert alig jött még válasz, de máris jött az "ennyire életképtelen vagy" duma. Szerinted ez mi, ha nem rosszindulat. Én csak arra tértem ki, hogy vegyen már vissza a pofájából, és ne vagy értelmesen reagáljon mások válaszára.


Egyébként szerintem én és a másik válaszoló is rájött, hogy mi ez, nagy baromság.

2013. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
"A játékban nem fog változni a skinje, csak a betöltőképernyő." Ha rákattintasz a linkre tudod az egérrel akkor megmutatja ,hogy nincs igazad.Az meg ,hogy a képekből nem jöttem rá az más angolul meg nem tudok mert németet tanulok, szóval azért nem értem.De olyan nehéz lett volna a kérdésre válaszolni.Ez hol csalás?Nem tudom melyikőtök játszik a lollal és milyen szinten én sem vagyok élettelen kocka csak kicsit felszeretném dobni a kinézetét ami mellesleg nem is illegális.
2013. júl. 13. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!