Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetnék jobb C....

Hogyan lehetnék jobb C. S.1.6-ban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fakezűnek érzem magam ehhez a játékhoz.Bárkivel összefutok egy pályán 10 alakalomból 10-szer lelő.Alig tudok pár embert néha lelőni.Van,hogy mire egyet pislogok már fejen lőttek a semmiből.Hogyan tudnék fejlődni kicsit?

2013. júl. 11. 12:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek nyomd egy kicsit botok ellen az segít a belerázódásban. Meg nem árt ha megismered a pályákat oda-vissza.
2013. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt veszem észre,hogy elég lassan célzok.Mire odahúzom az egeret eltelik 2 másodperc és kampec.Jön a fejlövés.Botok ellen könnyű fokozaton jól megy, de érzem ,hogy csak azért, mert a botok lassabbak mint az emberek.
2013. júl. 11. 12:30
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha könnyűn már jól megy válts közepesre majd nehézre.

Fél év botozás (vagy még lehet annyi se kell) után, simán belövöd a pro botokat, utána meg már mehetsz emberek ellen.

2013. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Állíthatsz az egér érzékenységén is a játékban.
2013. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az egér érzékenységet már belőttem.Ma kipróbáltam az expert fokozatot és szerintem egész jól ment.Egy-egy ellen mentem egy bottal.Igaz,hogy ő többet ölt mint én,de azt veszem észre,hogy fejlődök.Köszönöm az eddigieket.
2013. júl. 11. 18:01
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A jó egérbeállítás fontos.


Meg figyelj olyan apróságokra pl hogy tartsd fejmagasságban a célkeresztet, meg ha valaki kiugrik eléd vagy akármi akkor nem becélzol és lősz, hanem kezdj lőni és úgy húzd rá a célkeresztet. Jóval hatékonyabb.

2013. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Az utolsónak mondom, hogy attól függ milyen fegyverrel van. :) Wp-vel, scout-tal és bármilyen secondary weaponnal úgy nem valami kifzetődő. Talán még AK-val sem, mert addigra felrántja a pi csába.
2013. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Tegnap este megpróbáltam igazi játékosok ellen és 16-ot öltem.Ami nálam csoda, mert eddig ez lehetetlen volt.Még valamit viszont szeretnék tudni.Amikor rám jön 3-5 ellenfél akkor hogyan kerülhetnék ki élve a találkozásból?
2013. júl. 12. 10:02
 9/23 anonim válasza:

Ahoz többet kell gyakorolni szerveren. Énis legelőször béna voltam. Mondjuk én csak szerókon voltam. Ott tanultam. Mostmár nagyon vágom.


TIPP:Ha AK -val lőssz emberre akkor lefele húzd az egeret, mert az nagyon ránt fel (persze legelőször fejét célozd).

2013. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Oké és köszönöm.Egyszer csak beletanulok.:D
2013. júl. 14. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!