Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes eredeti WoW szerverre...

Érdemes eredeti WoW szerverre menni?

Figyelt kérdés
Érdemes még eredeti wow szeróra menni? Nem kifutó játék? Mert már a magyar "tauri" elég unalmas + bugos,stb.. Eredeti wow megéri? :) Hol érdemes megvenni?
2013. júl. 11. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


576-ban, cdgalaxisban...


Szerintem alapból azon kellett vonla kezdened - mármint eredetin. Még bőven megéri elkezdeni az eredetivel, iszen így még tapasztalatod is van.


Bár zerintem akár más mmo után is nézetnél, a neverwinter most jött ki, a GW2 is nagyon jó... És ezek ingyenesek is, vagy cska az alapjáték kell.

2013. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy épp simán online megvenni, az a legkényelmesebb, kifutni még nem fog, terveznek még hozzá kieget is, szóval pár évig még tuti menni fog.
2013. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amint belépsz egy eredeti szerverre, kitágul a világ és iszonyú nagy hülyének fogod tartani magad, amiért eddig a Taurin szenvedtél. Hihetetlen jó érzés amikor elkezdesz játszani és végre nem azon kell gondolkoznod, hogy melyik bug miatt fogod megszívni. Ezerszer értelmesebb emberek vannak eredetin, jóval kevesebb a vérpisti.


Noha szerintem jobb MMO azóta sincs, a WoW akkor is egy lefele ívelő játék, annak ellenére, hogy a pandás kiegészítő rohadt jó lett. Fogynak a játékosok és már nincs meg az a kultusz, ami régen volt a WoW körül.


Ha játszani akarsz, akár komolyan, akár csak alkalmanként, azt mindenképpen eredetin tegyed. Nem érdemes tört szervereken szenvedni, ott nincs meg az a feeling.

2013. júl. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én meg például otthagytam a wowot mert nem tudott már újat mutatni és vissza is sírom pl a BCt vagy az LK-t mind taktikábna vagy egy jó Kis Firelandsra is mennék még mert ezek az insták jók. A panda kicsit nekem visszavett a játékélményből. De ez csak az én véleményem. Attól persze még vannak jó dolgok benne amit más játékba azóta se találtam meg de megbánni nem fogod. Ja és mai napig ha megjön a kedvem és éppen van PTR szerver akkor oda havidíj nélkül fel lehet menni :D
2013. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!