Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends játékba...

Makossz kérdése:

Leauge of Legends játékba miért kapok olyan kevés LP rankedba? Régebben sokkal többet kaptam.

Figyelt kérdés
Leauge of Legends játékba miért kapok olyan kevés LP rankedba?? Régebben sokkal többet kaptam...

2013. júl. 12. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szinttol fugg. Minel nagyobb a helyezesed annal kevesebb LP-t kapsz es annal tobbet vesztesz. En 3 meccset nyert arra kaptam 16 LP -t , egyet kikaptam es vesztettem 9-et. Es ez csak bronz 1-be van. Sylver 5-4-3 megint konyebb , de 2-1 megint nagyon nehez kivergodni :(
2013. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mykola ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy nagyjából 2 dologtól függ mennyi pontot kapsz.


Az egyik, hogy pontosan hol helyezkedsz el a ranglétrán.

Pl.: Minden szint 1. fokozatában sokkal kevesebb kap az ember mint alacsonyabb fokozatokban. Míg gold 2-ben 15-20 lp járt egy győzelemért addig gold 1-ben most 5-öt kapok.


A másik amitől még talán függ az az, hogy mennyit játszottál egy adott szinten.

Pl.: amikor átléptem siver 1-ből (3-4 lp volt egy győzelem) az új (gold V) szinten már 30 lp volt egy győzelem. Igaz ez elég kevés ideig volt így. Aztán 20 - 15 és így tovább. De asszem ameddig nem éred el az 1-es szintet egy ligában addig nem kaphatsz 10-től kevesebbet.


Ez csupán a saját tapasztalatom, de valószínüleg valahogy így működik a rendszer.

2013. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2013. júl. 25. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!