Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2-ben nyári...

Team Fortress 2-ben nyári ládához, meg az ellátmányládához kulcsot találni is lehet, vagy csak megvásárolni? A mann. Co storeban mivel lehet fizetni? Steamen lehet paysafecardddal fizetni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Passz, de az ára alapján nem osztogatják mértéktelenül.

2. Pénzzel.

3. Magyarországról nem használható.

2013. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A 2. válasz elég flegma volt de hagyjuk...

Na de mi az hogy magyarországról nem lehet paysafecarddal fizetni?

Ha veszek egy paysafecardot és átállítom az országot akkor se? utána meg vissza persze

2013. júl. 13. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném akkor a második választ:

Bármivel amivel a Steam Wallet feltölthető. Én pont most a nagy nyári leértékelés során szereztem egy csomó gyűjtőkártyát ingyen, amit pénzzé tettem. Szóval valaki valahol fizet érte valódi pénzzel, de nekem ingyen jött pénz.

Amúgy nem követem aktuálisan a Team Fortress 2-t, de ha jól sejtem még mindig van Item Drop, tehát ha csak szimplán játszol, akkor is kapsz tárgyakat, amiket eladhatsz vagy elcserélhetsz. Én például pár centért eladtam a dupla tárgyaim egyik példányát.


Az országot hiába állítod át, esetleg ha VPN-t vagy proxy-t használsz, az segít.

2013. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A proxyval megpróbálkozok majd, köszi a választ,de sajnos valamiért nem engedi a cserét hiába van már csomó mindenem. Még viszonylag kezdő vagyok a játékban,de összegyűjtöttem 14 itemet már,de nem enged cserélni semmit. Se eladni.
2013. júl. 13. 13:15
 5/5 TheMozocraft329 válasza:
Csak vásárolni és.cserélni
2013. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!