Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akik játszanak a Csábításból...

Akik játszanak a Csábításból Jelesen! Ti mi alapján döntitek el a válaszokat Castielnél, illetve Natalielnél?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én nagy rajongója vagyok a játéknak. *-*

Hát ha lázadó vagy és neked Castiel szimpatikusabb akkor válaszd őt viszont ha tisztelet tudó,normális,kedves ember vagy akkor Nataniel.

UI:Legközelebb ezt a fórumra írd én is mindig oda írok a fórumra :)

2013. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés :D
2013. júl. 13. 13:16
 3/7 Launchy válasza:
100%
Figyelj... szerintem Castiel sokkal romantikusabb, és ha az elején felviszed, mézéleted lesz :)
2013. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a megérzésekre meg a józan paraszti észre hagyatkozom. de ha gondolod nézd meg a videókat, bár az lehet hogy becsap.
2013. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is elég ha rájössz,hogy hogy kezeld Castielt, mert akkor mér meg is van oldva a dolog,mert ha rájössz,hogy nála melyik válasz jó az neked azért jó mert tudod,hogy mit ne nyomj naty-nak semmi szín alatt: Vagyis ami Castielnek jó lenne nála leviszi biztos és fordítva is igaz.

Alapjába véve gondolkozz a szereplő fejével.

2014. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ewii08 ***** válasza:
84%
Hát én Castielt akartam de még is Natalient választottam.De én még csak a 2. epizódon tartok ezért nem is kell rajta aggódni mert még lehet rajta változtatni meg amúgyis jönnek új pasik.Én Natalient egyrész azért nem akartam választani mert mindig basztat a húga ezért neked sem ajánlom mert idegesítő!
2014. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy mit szeretnél nála elérni, és hogy ő milyen veled. Ha veled bunkó, akkor először légy kedves. Ha ezután sem változtat, ne erőltesd. Persze fontos, hogy megtaláld vele a közös hangot. Én még nagyon az elején tartok, de szerintem Natanielnek nagyon elcsépelt humora van, Castiellel pedig nem kell nyálaskodni. Ez nekem nem megy nehezen, mert az életben lázadó rocker vagyok, mint Nataniel. Válassz ahogy jónak látod! ;)
2016. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!