Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet eladni használt,...

Hol lehet eladni használt, eredeti wow accountot?

Figyelt kérdés
Jófogáson próbáltam de ott nem lehet meg vaterán se negedélyezte. Melyik internetes oldalon kellene próbálkoznom?

2013. júl. 13. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
én taurin tolom ott szoktam látni hogy néha szokták hírdetni eredeti accokat szerintem ott probálld meg ott azért mégiscsak arra irányul az érdeklődési kör :) sok sikert :)
2013. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eredeti WoW accountot legalisan NEM lehet eladni. Buntetest+vegleges bann-t von magautan.

A Battle.net accountod NEM a te tulajdonod, az a Blizzard tulajdonaban all. Ezeket a sorokat angolul olvastad amikor azt a bizonyos kis pipat be kellet tenni hogy elolvastad/elfogadod a felhasznalasi felteteleket.

[forras: [link] 9-es pont (9.2)]

Ezert ennek nincs is piaca mert sokan visszaelnek ezzel.

PL.: eladod es meggondolod magad irhatsz a Blizzardnak es a vasarlo vedekezni sem tud max annyit bir elerni hogy vegleg bannoljak a felhasznalot.

2013. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csiß ***** válasza:
eBay-en elvileg el lehet adni.Tény,hogy nem legális de nem nagyon fognak foglalkozni vele.
2013. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Adnék mindent Cd kulcsot titkos felhasználót meg mindent szóval az után már nem lehet visszaszerezni az accountot szerintem. De akkor sajnos megmarad nekem :( ennyi hajcihőt nem ér meg pár ezer forintért
2013. júl. 14. 15:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként a válaszokat
2013. júl. 14. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!