Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnám megrendelni...

Honnan tudnám megrendelni ezeket a PS1 játékokat eredetiben olcsón? (Lista lent)

Figyelt kérdés

-Medievil

_Crash team racing

-Crash bandicoot 3

Előre is kössz!



2013. júl. 13. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Eredetibe ne nagyon keress mert nem hiszem hogy fogsz találni. Már ps2-es játékokkal is csak pár konzol bolt foglalkozik ps1-el meg szerintem már csak valami kisebb boltba találkozhatsz. Ha nagyon szeretnél velük játszani flasheld ki a ps1-et kb 3000Ft lehet és töltsd le netről és írd ki egy lemezre. Ha gyűjtő vagy akkor ilyesmi oldalakon érdeklődj utána: [link]
2013. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De én is úgy gondoltam hogy használtan anetről :)
2013. júl. 14. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:

PS1-et chipelik nem flashelik.

és néz körül itt:jatekaim.hu

2013. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megvenned. 15 éves fiú létemre én is szoktam játsznai a Crash Team Racing-al meg a többi crash részével. Igaz,hogy nagyon sokat kell bajlódni mire megtalálod az eredetit és le tod tölteni. Én évekig dolgoztam a Crash Team Racing error opcode 27 kijavításán, és sikerült. Tölts le egy playstation emulátort, ha megvan akkor nyisd meg a következőt. ePSXe.exe, ezután file RUN ISO, és majd oda bele kell másolnod playstation 1-es 2-es játékokat vagy bele kell húznod csak miután konfigoltad az emulátort. Csak IMG,Iso,Bin,Cue,rar ezeket fogadja el leginkább. Sok Sikert Hozzá! Ha még kell segítség majd elmagyarázom,jobban majd akkor írj!
2013. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!