Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet wowban 2. állatot...

Hogyan lehet wowban 2. állatot szerezni/befogni?

Figyelt kérdés
Elértem azt a szintet h lehet egy második állatom vadász kariban. Hogy foghatom be? mi kell hozzá és mit kell csinálnií,

2013. júl. 13. 20:48
 1/4 szandi2 válasza:
Azt csak 10 szintol lehet.Lesz egy ojan kepesseged, (nem tudom mi a neve)DE egy nyil es mintha egy orc fogna, de eloszor elkel uznod a mostani allatodat.Azt meg ugy lehet hogy rakatt az alat kepere es ott lesz hogy abandon es azutan lehet masik allatod.Eleg konnyu ha megerted
2013. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Őőő. ugy nekem azt írta h 18 lehet egy vadász állat tehát én egy sárga griffszerűséggel kezdtem. azt küldjem el és utánna bármilyet befoghatok vagy csak párat? Lehet venni ilyen kötelet. azzal kell befogni?
2013. júl. 16. 10:43
 3/4 szandi2 válasza:
Elkuldod es elsore csak 1 allatot tudsz befogni aztan idovel mikor szinteket lepsz aztan lehet tobbet.
2013. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom de most a vadász állatról bezsélek, mert má lehet kettő olyan állatom mert lvl 26 vagyok :D Na de akkor mivel lehet befogni iylen kötéllel amit lehet vanni?
2013. júl. 17. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!