Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2: BM sura VS menta harcos?

Metin 2: BM sura VS menta harcos?

Figyelt kérdés
melyiket éri meg "fő karakterként" vinni ? ergó melyiket érdemes magasabb szintekre emelni? a válaszokat köszönöm
2013. júl. 14. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
egyértelműen bm sura
2013. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
majd konkrétumokat is mondjatok ha lehet köszönöm
2013. júl. 14. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
más karakter nem érdekel? mert akkor ajánlanám még a tőr ninját, ddmt-n 93as voltam 5 optos cuccokba és 96os testi warira 20k méreg felhőt toltam :DD
2013. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát akk a kérdés így szól BM sura vs menta harcos vs tőr ninja
2013. júl. 14. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:
én tőr ninját ajánlom a fenti okok miatt:) hihetetlen erős tud lenni, ha jól van építve
2013. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és tőr ninján mit fejlesszek elsőként ? úgy értem hogy bm suránál a láng lelkét ajánlatos menta warinál meg az erős testet . A tőr ninjánál mit húzzak ?
2013. júl. 15. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:
privát szerveren játszol? mert akkor igazából a skillek sorrendje szerintem mindegy, annyi hogy szintezéshez nem igen kell az álca:D de szerintem kard forgatag és leshely jó cucc, azokat érdemes fejleszteni, meg a villámcsapást vagy micsodát, szóval méregfelhő és álca eleinte nem fontos
2013. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem privát szerón játszok . a tőr ninja pvp be milyen ?
2013. júl. 15. 12:37
 9/9 anonim ***** válasza:
tőr ninja nagyon jó pvp-ben, legalábbis "utcai harcban".
2014. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!