Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed III. -ról...

Assassin's Creed III. -ról vélemények?

Figyelt kérdés

nekem pl. személy szerint nem jön be.nem is a karakterek, hanem hogy minden 2. percben videó van.szerintem ez élvezhetetlenné teszi a játékot...pedig jó kis játék lenne..

de mindegy ez csak az én véleményem,várom a válaszokat! :)


2013. júl. 14. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az első rész volt a legjobb szerintem,még a második rész is elment,de a harmadik nem jött be nekem sem.

Szerintem a negyedik rész a "Black Flag" sem lesz korszak alkotó,kicsit jegelni kellett volna a harmadik rész után a sorozatot.(de ez is csak személyes vélemény)

2013. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad van!A Black Flag se lesz jobb.egy kalóz assassin?milyen már.. :/
2013. júl. 14. 09:53
 3/13 anonim ***** válasza:

gameplay alapján mindenképp az ac3 a legjobb, történetbe nekem a revelations jön be szóval össz vissz revelations a legjobb, de nem értem a sok embert aki fikázza az ac3at... aki meg a black flaget azt meg főleg nem, ami kijött videó 2napja nagyon bíztató, az egész open world (és tényleg open, nem csak írják) nincs töltőképernyő, szóval nagyon fasza lesz


videó: http://www.youtube.com/watch?v=4dWyaZEbbHE


szóval akinek nem tetszenek ezek az ac-k , szerintem a többi se tetszett nekik

2013. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem a III.al nem is a játékkal van a bajom.Csodálatos környezet,jól kidolgozott arcok,a története pedig elég jó(de tényleg az ac rev.-é a legjobb sztori)

Nekem személy szerint a kétpercenként bejövő videókkal van baj ami szerintem élvezhetetlenné teszi a játékot.Milyen az hogy megyek 3 lépést és jön egy videó,megint 2 lépés mégegy aztán töltőképernyő..Nekem csak ez nem jön be az ac III.-ban.

A Black Flag-ről csak annyit hogy még szinte semmit nem tudunk róla ó,csak nekem ez a kalózos történet nem nagyon tetszik de majd még meglátjuk ha kijön a game! ;)

2013. júl. 14. 16:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Connor is kalóz volt (vagy mi)
2013. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Connor indián volt.Az apja volt kalóz,vagy tengerész mert még az elején vele játszunk.
2013. júl. 14. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Az apja se volt kalóz

A kérdésre válaszolva nekem igazából tetszett de a legjobb az a 2. :D

2013. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az Ezio trilógiánál jobbat úgy se fognak csinálni
2013. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! :)
2013. júl. 15. 11:46
 10/13 anonim ***** válasza:
az Ubisoft azt nyilatkozta hogy az AC4:BF tipikus olyan kalóz játék amit már régóta akartak csinálni. AC 3-ban kaptunk ízelítőt a hajócsatákról amit szerintem nagyon jóra sikeredett, ezért így utólag nem bánom hogy rámennek a kalóz témára, és minden egyes videóval amit felraknak egyre jobban néz ki, nem fogunk benne csalódni szerintem, de valóban eddig az Ezio trilógia visz mindent főleg a revelations nálam, de kiváncsi vagyok mit hoznak ki a kalózokból és főleg az open world adta előnyökből
2013. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!