Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játék a Ghost Recon Online?

Jó játék a Ghost Recon Online?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik mert multiplayer,TPS,stratégikus lövölde ahol tényleg számít a csapatjáték ;)

De van benne pár idegesítő rész is.sajnos :/


-Lvl 1-en kezdesz és 5-ös szint után már mindenkivel összeenged a játék és ezen nem mindig segít a csapatbeosztás mert elég rossz hogyha 8 db. lvl 5-ös megy 8 db lvl 15-ös ellen...


-Mindent neked kell megvenned (fegyverek,gránát,+ képesség, fejlesztés stb.) ami még nem is lenne gond mert 2 féle képpen lehet fizetni - a játékban szerzett pénzzel és igazi pénzen vett coin-okkal. Ezzel csak az a baj hogy minden baromi drága és egy meccsen nem szerzel sok pénzt SŐT...rohadt keveset szerzel. ( pl. egy fegyver 11 000 játékpénz és egy meccsen szerzel 100-200-at). Ami még mindig nem lenne ANNYIRA nagy gond csak sajnos csomó játékos igazi pénzen vesz coinokat és azzal jobb fegyvereket amikkel szétgyaláznak míg te az alapfegyverrel mész (amivel lehetsz jó játékos nem azt mondom csak sokkal nehezebb) :/


- Ja és az utolsó a játékmódba való beosztás. Ha elindítod a keresőt akkor indít egy lobby menüt és elkezd keresni meccs után de ha nem talál akkor nem keres addig amíg talál hanem betesz egy tök más játékmódba ( én pl. onslaught-ot szeretek játszani és van hogy betesz capture-re). Ja és ugyanez vonatkozik a pályákra is :D Nem biztos hogy arra a pályára kerülsz ahova te szeretnél vagy amire keresést indítottál :D


Mindemellett baromi jó játék és (bár nem könnyű) üdítő tud lenni egy ész nélkül lövöldözős COD után. Ja és ami még külön jó hogy nincs nagy gépigénye (nekem 5 1/2-éves gépem van és max grafikán elviszi szaggatás nélkül) pedig szerintem egyáltalán nem csúnya a grafika. És a letöltés sem gond mert kb 2,5 giga az egész szóval nem tart sokáig leszedni. Ha gondolod vegyél fel a nevem : Mate363

2013. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!