Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Black Ops II, vagy a Battlefield 3

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 13:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Black ops 2 mindenképp. Szetintem.
2013. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
BF3
2013. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem lehet dönteni, blackops 2 mégis csak 1 cod, a bf meg bf mindenki döntse el maga
2013. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Black Ops II
2013. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Battlefield 3.
2013. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak most kezdeném el valamelyiket, de semelyik sorozattal kapcsolatban nincs ismeretem.
2013. júl. 15. 08:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyértelműen a battlefield 3,ott még mindig több a játékos PC-n mint a Black ops 2-ben.

Élethűbb,stb,legalább kicsit a vga-t is megizzasztja ;)

Bf 3 multija meg felejthetetlen,ha teheted akkor premium editiont vedd meg!

2013. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pootis ***** válasza:
battlefield 3= sokkal élethűbb mint a call of duty, taktikákat lehet kitalálni, különböző úgymond "bele lehet olvadni a környezetbe a legjobb álcákkal" és még sok más. nézz bf3 vs call of duty videót, mindig a bf3 nyer a végén
2013. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

ne essünk túlzásokba, sokkal élethűbb? az hogy leesel 2km magasról és defibrillátorral újraélesztenek az aztán élethű...beleolvadni a környezetbe kicsit nehéz mert nincs olyan ruha ami illik ahoz a környezethez... nem a bf3at szidom ezzel mert imádtam, mintahogy az összes call of dutyt

csak azért alapvető dolgokat máshogy kellett volna csinálni jethez mértkell unlockolni a rakétát? őszintén, manapság vadászrepülőgépet rakéta nélkül fel se engednek szállni, a stinger és az igla egy kalap szar, simán belockolnak a map másik feléről is akárhogy vezetem a helikoptert 2km magasan, nem is az hogy lelőnek csak kicsit idegesítő hogy a map felénél közelebb nem angyon lehet menni... TAKTIKA (codba is tudsz annyit taktikázni mint bfbe- többet maximum a régi tps-ekbe vagy ujakba gondolok itt operation flashpoint, arma....) --- bf3 mégis csak fps, semmi köze a tactical shooterekhez csak van benne jármű és kész, cod uoba is volt meg cod5be is jók is voltak nem értem mértnem fejlesztenek tovább a járművekre de ezvan...

2013. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
eladások száma a COD-é gameplayt meg döntse el mindenki maga, én nem tudok dönteni mind2 jó
2013. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!