Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tűnt el nekem a teljes...

Miért tűnt el nekem a teljes online (barátlista, üzlet) felület az originből?

Figyelt kérdés

Eredeti a fifám és ez történt az originnel 1 hét után ameddig nem használtam: [link]

ez pedig a fifával: [link]



#Origin #FIFA 13 #nincs online
2013. júl. 14. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez tortenet. Semmi otletem sincs, hogy mi lehet. de idegesito! Nem ezert vettem meg a jatekot...
2013. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
velem is ugyanez tortent, nagyon idegesito
2013. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy hülyeséget mondok-e de jobb felső sarokban van egy béta felirat.Nemtudom hogy az eddig ott volt-e de nekem csak most tűnt fel.

Egyébként ugyanez a problémám.Voltak olyan hírek amikban írták hogy az online részei a játéknak nem lesznek egy ideig elérhetőek a Fifa 14 miatt.

2013. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám.Sikerült valakinek megoldania?
2013. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hi


Most nézem hogy nekem sincsen üzlet és barátlista és utánanéztem és az a baj hogy akik születési dátumhoz 1996-2000-es évszámot adott meg azoknak a fiókjukat úgymond letiltották ezt úgy kell megcsinálni hogy felhivod az magyar origin vagy EA központot és megkéred őket hogy A születési dátumod akarod átváltoztatni kérdik az origin emailcímed vagy az ID azonosítót és átállítják pl 1995-re és voala! Megvan ez az egész és már lesz barátlistád és üzleted! Tessék remélem segítettem!

2013. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TheMozocraft329 válasza:
Ugyanez a problémám meggvettem fifa 14-et DE NEM ULTIMATE TEAMOZHATOK nem ezért fizettem
2014. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!